i7 6700HQ - GTX 960M laptop oyunlarda donuyor

Cenkkaradag

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS N551v bir laptopa sahibim.

i7 6700HQ.
8 GB RAM.
GTX960M 4 GB.
128 GB SSD.
1TB HDD mevcut.
Neredeyse tüm oyunlarda donuyor sistem eskiden böyle bir sorunun yoktu Windows 11'e yükselttikden sonra basladı Windows 10'a geri döndüm orijinal olarak kullanıyorum her şey güncel ama FPS 3-4 arası ve aşırı donuyor sebebi nedir acaba? HDD'ye kurulu oyunlar acaba HDD ölüyor mu diye dusunuyorum.

Merhaba ASUS N551v bir laptopa sahibim.

i7 6700HQ.
8 GB RAM.
GTX960M 4 GB.
128 GB SSD.
1TB HDD mevcut.
Neredeyse tüm oyunlarda donuyor sistem eskiden böyle bir sorunun yoktu Windows 11'e yükselttikden sonra basladı Windows 10'a geri döndüm orijinal olarak kullanıyorum her şey güncel ama FPS 3-4 arası ve aşırı donuyor sebebi nedir acaba? HDD'ye kurulu oyunlar acaba HDD ölüyor mu diye dusunuyorum.

Oynadığın oyunlar ne tür oyunlar hocam RAM ve HDD diye düşünüyorum ben.

Fortnite oynuyorum genelde baska oyunlarda yüklü sorunum PUBG de basladı aslında termal macunu değiştirdim sıcaklık 90'lara çıktı. Şu an için HDD ve SSD test ettigimde bir sorun gözlemleyemedim. Her şey yolunda gibi ama donma sorununu cözemedim hatta PUBG giriş bile yapamıyorum o derece donuyor ekran. Cryrsis 2 -3 Far Cry gibi oyunlarda da cok az olsa da donuyor yine oyun ama PUBG ve Fortnite'daki problemi bir turlu gideremedim. Yeni bir termal macun sipariş ettim geldiginde tekrar yenileyip gözlemeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı