i7 6700HQ İşlemci 90 Derece

Casper'i geçtim de Lenovo'nun ısınmasını nerden çıkarmış arkadaş merak ediyorum yıllarca kullandım ve etrafımdaki herkeste vardı kimse böyle bir sıkıntıdan yanmadı. Laptopların yük altında ısınması normal bir şey, bu durumda yapmanız gereken soğutucu ile kullanmak. 4 fanlı güzel soğutucular var.
Ucuz termal macun aldıysan böyle değerleri görmen normal biraz kısmaman lazım bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce bir katman olarak mı sürdün? Eğer öyleyse Intel XTU ya da ThrottleStop ile undervolt yapmayı deneyebilirsin.
Biraz ayarını kaçırmıştım, ilk defa sürdüğüm için . Teşekkürler deniyicem.
Görev yöneticisinden bakar mısın cpu kullanım yüzdesine virüs bulaşma ihtimalide olabilir.
Az kullanılıyor normal,zannetmiyorum virüs bulaştığını .
Casper'i geçtim de Lenovo'nun ısınmasını nerden çıkarmış arkadaş merak ediyorum yıllarca kullandım ve etrafımdaki herkeste vardı kimse böyle bir sıkıntıdan yanmadı. Laptopların yük altında ısınması normal bir şey, bu durumda yapmanız gereken soğutucu ile kullanmak. 4 fanlı güzel soğutucular var.
Ucuz termal macun aldıysan böyle değerleri görmen normal biraz kısmaman lazım bu konuda.
Çok saçma bir cevap . Soğutucu kullandım bir işe yaramadı . Lenovo nun beni soğutucu kullanmaya mecbur etmemesi lazım . Ben bu bilgisayarı ilk aldığımda da aynı sıkıntıları yaşadım 95 dereceyi gördüğümü hatırlarım . Nedir bu marka fanatikliği ? . Adam gibi soğutma yapsınlar o zaman 5k para vermişim.

Casper ve HP anlarımda Lenovo gerçekten nedir. Bir eski Casper kullanıcısı olarak arkadaşlarımda Lenovo vardı ısınmayla ilgili sorunların olduklarını söylemediler memnunlardı benim öyle aklımda kaldı aldım kullanıyorum. Bu arkadaşa benim Casper bilgisayarı versem kışın doğalgaz yakmasına gerek duymaz. Kaç soğutucuyu eritti şu illet Casper.

Casper ve HP anlarımda Lenovo gerçekten nedir. Bir eski Casper kullanıcısı olarak arkadaşlarımda Lenovo vardı ısınmayla ilgili sorunların olduklarını söylemediler memnunlardı benim öyle aklımda kaldı aldım kullanıyorum. Bu arkadaşa benim Casper bilgisayarı versem kışın doğalgaz yakmasına gerek duymaz. Kaç soğutucuyu eritti şu illet Casper.
Laptop yapmada hiçbir firma başarılı değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı