i7 6700HQ ve GTX 1060 laptop alınır mı?

Herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar. Satıcı ile konuştum. İlan eskiymiş kaldırmayı unutmuşlar. Buna benzer bir MSI varmış. Ama fiyatı 6200₺ yani bütçemi aşıyor maalesef. Başka ürünler bulacağız mecbur :(
Eğer aynı donanımlara sahipse verdiğin paraya değer. Aşsa bile sabredip para bulabilirsen iyi olur.

Eğer aynı donanımlara sahipse verdiğin paraya değer. Aşsa bile sabredip para bulabilirsen iyi olur.
Dostum değer tamam ama para bulma olasılığım yok. Üniversite için alacağım zaten. En erken zamanda almam gerekiyor diyebilirim. 2. ellere bakacağım ben de mecbur. Umarım uygun bulurum :(

Dostum değer tamam ama para bulma olasılığım yok. Üniversite için alacağım zaten. En erken zamanda almam gerekiyor diyebilirim. 2. ellere bakacağım ben de mecbur. Umarım uygun bulurum :(
2. el bulursun rahat çok kişi elden çıkartıyor. Temiz ve garantili sağlam bir cihaz buldun mu tamamdır.

5.500 TL 6700hq ve 1060'lı bir laptop için çok çok fazla. Ürünün tam linkini atabilir misiniz?
16 GB RAM olduğunu da düşünürsek bu dolar kuruluş bulamayacağın bir fırsat. Piyasayı bilmeyenler konuşmazsa iyi olur.
Abra A5 V13.3 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook 8300+1050ti 5699tl
Abra A5 V13.4 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook 8750+1050ti 5999tl
6. nesil bir laptopa gidip bu kadar vermeyin derim. Yazık olur.

Ram, SSD ve HDD sonradan eklenip değiştirilebilir ama işlemciyi değiştiremezsiniz.
Bahsettiğin bilgisayarın 16 GB RAM'ı ve 1060 6 GB GPU'su yok. Arkadaşın alacağı laptop bahsettiklerini 100 liralık soğutucuyla ezer geçer.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı