i7 6700K Ekran Kartı Önerisi

sceyhan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

İşlemci: İ7 6700K

Anakart: Asus Maximus VIII Hero

SSD: Samsung 250GB 850 EVO M.2

Ram: Kingston Predator Dualkit 16GB (2x8GB) DDR4 2800Mhz

Kasa: Dark N10

PSU: Highpower Element Smart 750W 80+ Bronze

Ekran kartı olarak ne alacağıma karar veremedim. RX 480'ler özel soğutmalı olarak henüz gelmedi. 470 almam çok mu mantıksız olur.

Önerilerinizi bekliyorum.

Ekran kartı için bütçem max 1150TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 470 satın alabilirsin, yada bütçeni 200 TL daha arttırarak çok daha iyi bir performans için GTX 1060 alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasan gayet iyi 41 CM uzunluğa kadar ekran kartı destekliyor. RX 470 olabilir arkadaşın dediği gibi. Ana kart uyumlu mu diye bakarım şimdi.

RX 470 satın alabilirsin, yada bütçeni 200 TL daha arttırarak çok daha iyi bir performans için GTX 1060 alabilirsin.

GTX 1060 almak mantıklı geliyor.Ancak ilerde yükseltme ihtiyacı duyduğumda satıp başka bir modelini almak zorunda kalacağım.1060 için SLI yi kaldırmışlar.RX 470 yada 480 alıp yükseltme ihtiyacı duyduğumda crossfire yaparım diye düşünüyordum.

MSI GTX970 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı Biraz eski zamanda çıkmış olsa da performansı RX 470'ten biraz daha iyidir.
Almışken güncel mimari almak istiyorum geriye dönmek istemiyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı