i7-6700K GTX 1070 ATX sistemi Mini-ITX'e çevirme projesi

Amazon Almanyadan aldığım zaman

SST-RVZ03B 135 euro
Cooler Master Masterliquid Lite 120 59 euro
MSI Z270I Gaming Pro Carbon AC 146 euro

bu şekilde oluyor fiyatlar. Tek seferde alırsam 10-15 euro indirimli geliyor. Ancak gümrükten sonra bana ödeme çıkartırlar mı ona emin olamıyorum. Şuan ki güç kaynağım sığıyor gibi gözüküyor ama sığmaz mı sizce?

Almanya`dan geldiğinde gümrük alıyorlarmı bilmiyorum ama, amazon.com dan alındığı zaman pek takılmıyor diye biliyorum. Güç kaynağınız sığıyor İn Wİn e fakat Güç kaynaksız nasıl alacağız bunu onu bilmiyorum işte bu tarzda başka kasalara bakalım.

Almanya`dan geldiğinde gümrük alıyorlarmı bilmiyorum ama, amazon.com dan alındığı zaman pek takılmıyor diye biliyorum. Güç kaynağınız sığıyor İn Wİn e fakat Güç kaynaksız nasıl alacağız bunu onu bilmiyorum işte bu tarzda başka kasalara bakalım.

Hocam RVZ03B modeli Almanya'da var. Sanırım benim psu bu kasaya sığıyor? Açıkcası küp yerine mümkünse slim kasa istiyorum. Çünkü dediğim gibi haftalık olarak taşıdığım için ne kadar küçük olursa benim için o kadar faydalı.

Hocam RVZ03B modeli Almanya'da var. Sanırım benim psu bu kasaya sığıyor? Açıkcası küp yerine mümkünse slim kasa istiyorum. Çünkü dediğim gibi haftalık olarak taşıdığım için ne kadar küçük olursa benim için o kadar faydalı.
RVZ03B modeline Güç kaynağın olmuyor maalesef.

Amazon Almanya ile görüştüm iade hakkında çok olumlu konuşlar. Bu sebepten aklımda olan kasayı sipariş edip deneyeceğim sanırım. Amazon Almanyadan alırsam aşağıda ki parçalar bana uygun gibi gözüküyor. Ancak hangilerini seçmem konusunda kararsızım bu o yüzden fikir vermenizi rica ediyorum. Bütçem kasa, anakart, soğutucu için 2500-3000 TL aralığında. Türkiye'de

SST-RVZ03B 135 euro
MSI B250I GAMING PRO AC 141 euro
ASUS ROG Strix H270I 191 euro

Noctua NH-L12S 70 mm 68 euro
Silverstone - AR06 40.2 50 euro (Bu parçanın uyumlu olup olmadığı konusunda emin değilim)

Silverstone soğutucu Türkiye'de 245 TL'ye mevcut.

Amazon Almanya ile görüştüm iade hakkında çok olumlu konuşlar. Bu sebepten aklımda olan kasayı sipariş edip deneyeceğim sanırım. Amazon Almanyadan alırsam aşağıda ki parçalar bana uygun gibi gözüküyor. Ancak hangilerini seçmem konusunda kararsızım bu o yüzden fikir vermenizi rica ediyorum. Bütçem kasa, anakart, soğutucu için 2500-3000 TL aralığında. Türkiye'de

SST-RVZ03B 135 euro
MSI B250I GAMING PRO AC 141 euro
ASUS ROG Strix H270I 191 euro

Noctua NH-L12S 70 mm 68 euro
Silverstone - AR06 40.2 50 euro (Bu parçanın uyumlu olup olmadığı konusunda emin değilim)

Silverstone soğutucu Türkiye'de 245 TL'ye mevcut.

İade edebilirsin tabi amazona. RVZ03B kasaya Asus H270I olanı al. Noctuanın soğutucusunu al. Cooler Master sıvı soğutması bu kasaya olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı