i7 6700K İçin 650 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

staggest

Hectopat
Merhaba arkadaşlar elimdeki 1070'i sattıktan sonra maksimum 600-650 TL civarlarında ikinci el ekran kartı bakıyorum, gördüklerim GTX 680 - GTX 770 bu fiyatlarda olanlar. Kullanma amacım Lumion da kullanacağım render için yani...

Oyun fazla oynamıyorum bu kartlardan hangisini almalıyım yada bu fiyata daha performanslı kart önerileriniz varsa alabilirim, lütfen bu konuda gercekten bilgi sahibi olanlar yardım ederlerse sevinirim.

Tesekkür ederim.

Sistemimde 6700K + 32 GB DDR4 RAM var

Not; Render işlemlerinde AMD ekran kartları patladıgı için AMD tercih etmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer İstanbul'da yaşıyorsan, imzamdaki sisteme bakabilirsin. Zotac GTX 680 AMP modeli mevcut. Tam emin olmamakla birlikte belki o fiyat aralığında 900 serisinden güzel bir kart bulabilirsin.

Öneriniz için teşekkür ederim, bilgisayarımı render alma amaçlı kullandığım için maalesef ram düşüremiyorum hatta imkanım olsa 64 gb olarak yükselteceğim. 1050ti lere bakıyorum tekrar teşekkür ederim

Özel bir sebebin yoksa 1070 gibi güçlü bir kartı niye sattığını merak ediyorum da çünkü render diyorsun 64GB lazım diyorsun 1070 satıp 1050Tİ bakıyorsun.

Kredi ödemem vardı nakit için sattım ekran kartını, 3d max-vray için işlemci ve ram önemli oyuzden rami yükseltmek istiyorum ekran kartının önemi yok , lumion içinse ekran kartı önemli 1070 ile 1050 ti arasındaki render alma süresi beni etkilemiyor ama hic ekran kartı olmadanda lumionda render alamıyorum maalesef .

Kredi ödemem vardı nakit için sattım ekran kartını, 3d max-vray için işlemci ve ram önemli oyuzden rami yükseltmek istiyorum ekran kartının önemi yok , lumion içinse ekran kartı önemli 1070 ile 1050 ti arasındaki render alma süresi beni etkilemiyor ama hic ekran kartı olmadanda lumionda render alamıyorum maalesef .
Anladım kolay gelsin size.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı