i7 6700K için Asus su soğutmalı anakart önerisi

Monkey D Garp

Kilopat
Arkadaşlar daha önce topladığım sistemi gene buradan konu açıp bazı konularda yardım istemiştim. Şimdide Asus'tan su soğutmalı anakart tavsiyesi alabilir miyim?
Toplama işinde yeniyim bu yüzden belki sorarsınız diye işlemci olarak i7 6700k almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar daha önce topladığım sistemi gene buradan konu açıp bazı konularda yardım istemiştim. Şimdide Asus'tan su soğutmalı anakart tavsiyesi alabilir miyim?
Toplama işinde yeniyim bu yüzden belki sorarsınız diye işlemci olarak i7 6700k almayı düşünüyorum.
Su soğutmalı anakart ilk defa duydum. Bence öyle bir şey yok.

Kardeş su soğutmalı anakartlar var.

General Mobile 4G cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı