i7 6700k İşlemci Soğutucu Önerisi

Videoyu izledim cam işi güzelmiş aslında ama çok bastırırsak sakatlık çıkmasın? Ben Hyper 212X düşünüyordum ama arkadaşım 60-70 derece görünce şok oldum. Terman macunu kurumuştu yeniden sürdü 5-6 derece oynama oldu. 5-6 derece azımsanmaz ama yine de soğutucu iyi gibi duruyor sistemde sıkıntı var gibi. Şunu yazarken bile çelişki içerisindeyim sen düşün yani.

Bende stok intel soğutucu var.
box_cooler.jpg

Bununla bile ekran kartını kullanmadan aldığım değerleri yazdım. Ayrıca ortamın etkisi, kasa içindeki hava akımı da çok önemli. Önümüz kış ve sıvı soğutma çok gereksiz duruyor. Tavsiyem arkadaşınıza bakmayın ve 212X alın. Bence o montajı ya da macunu yanlış sürdü. 212 alanlar 50 dereceyi geçmiyor diyor.

Amazondan önerdiğin ürün gümrükte herhangi bir vergiye tabi tutuluyor mu bir bilgin var mı acaba? yakında toplayacağım sistem 6700k olacak ve sıvı soğutma düşünüyordum ta ki senin yazmış olduğun boru patlama mevzusunu öğrenene kadar :/ takipteyim...

Ben de amazonda arctic liquid freezer 240 takip ediyordum. Birisi resim atmış patladı falan diye. Araştırdım mümkünmüş ve 120mm sıvı soğutmalarda çok görülüyormuş.

Ancak Corsair garantisi bozulan tüm parçalarını değişiyor.

Amazon'dan önerdiğim H100i V2 de gümrük yok takılma yok. Herşey dahil eline gelecek fiyat şuan 353 lira. İninal ile alırsan %3.5 komisyon alıyor yaklaşık 10-15 lira daha alır ama kur çevirtmezsek almayada bilir.

Bende stok intel soğutucu var.
Eki Görüntüle 187340

Bununla bile ekran kartını kullanmadan aldığım değerleri yazdım. Ayrıca ortamın etkisi, kasa içindeki hava akımı da çok önemli. Önümüz kış ve sıvı soğutma çok gereksiz duruyor. Tavsiyem arkadaşınıza bakmayın ve 212X alın. Bence o montajı ya da macunu yanlış sürdü. 212 alanlar 50 dereceyi geçmiyor diyor.

Ben de amazonda arctic liquid freezer 240 takip ediyordum. Birisi resim atmış patladı falan diye. Araştırdım mümkünmüş ve 120mm sıvı soğutmalarda çok görülüyormuş.

Ancak Corsair garantisi bozulan tüm parçalarını değişiyor.

Amazon'dan önerdiğim H100i V2 de gümrük yok takılma yok. Herşey dahil eline gelecek fiyat şuan 353 lira. İninal ile alırsan %3.5 komisyon alıyor yaklaşık 10-15 lira daha alır ama kur çevirtmezsek almayada bilir.
Bence de 212 yeterli şimdilik bizim için. Black Friday geldiğinde amazondan güzel bir sıvı soğutma yakalarsak güzel olur.

Bence de 212 yeterli şimdilik bizim için. Black Friday geldiğinde amazondan güzel bir sıvı soğutma yakalarsak güzel olur.
Aynen öyle sağlam bir şey alırız yaz için. Acele edip 350-375 lira direkt vermek saçma geliyor. O.c.da yapsak 212x yetecektir. Soğutucuda corsair almak şart oldu. Şu zamanda bile halen sıvı sızıntısı haberi geliyorsa riske atmamak gerek. 24cm değilde 28cm sağlam bir şey yakalarız inşallah hayırlısı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı