i7 6700K sistem ne kadar eder?

Lehun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bu sene üniversite puan sonuçlarına göre %50 indirimli bir bölüm kazandım ve bütçe için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Ama yıllardır bu işlerle ilgilenmediğim için şu an bilgisayarın güncel değerini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ona göre ilanlara koyacağım.

İşlemci: Intel Core i7-6700K 4.00 GHz.
Anakart: MSI Z170A Gaming M5.
RAM: Crucial Ballistix 8x2 3600 MHz CL 16.
Ekran kartı: MSI Armor RX 570 8 GB.
Depolama: PNY 1TB SATA SSD - Corsair Force 3 120 GB SSD - Toshiba 500 GB hard disk.
Monitör: LG 24GL650b 144 Hz 1ms FreeSync 1920x1080.
Klavye: Redragon usas Blue Switch.
Mouse: Zowie FK1.
Kulaklık: HyperX Cloud 2
Mouse pad: Klasse Pro Black Edition 90x40.
Kasada Cooler Master 120 sıvı soğutma var. Sanırım markası oydu.
Kulaklık fare ve klavye alınalı belki 5 6 ay olmuştur faturaları yok ama tertemizler. Monitör alınalı 2 sene olmuştur herhangi bir çiziği yok jelatinleri hala üzerinde duruyor.

Vakti olanlar ufak bir araştırma yaparak ya da biliyorlarsa direkt ederi kaç olabilir yazarsa sevinirim. Bilgisayarın zevk amaçlı değil eğitim ve harçlık için satılacağını düşünerek yazarsanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. Bu sene üniversite puan sonuçlarına göre %50 indirimli bir bölüm kazandım ve bütçe için bilgisayarımı satmayı düşünüyorum. Ama yıllardır bu işlerle ilgilenmediğim için şu an bilgisayarın güncel değerini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ona göre ilanlara koyacağım.

İşlemci: Intel Core i7-6700K 4.00 GHz.
Anakart: MSI Z170A Gaming M5.
RAM: Crucial Ballistix 8x2 3600 MHz CL 16.
Ekran kartı: MSI Armor RX 570 8 GB.
Depolama: PNY 1TB SATA SSD - Corsair Force 3 120 GB SSD - Toshiba 500 GB hard disk.
Monitör: LG 24GL650b 144 Hz 1ms FreeSync 1920x1080.
Klavye: Redragon usas Blue Switch.
Mouse: Zowie FK1.
Kulaklık: HyperX Cloud 2
Mouse pad: Klasse Pro Black Edition 90x40.
Kasada Cooler Master 120 sıvı soğutma var. Sanırım markası oydu.
Kulaklık fare ve klavye alınalı belki 5 6 ay olmuştur faturaları yok ama tertemizler. Monitör alınalı 2 sene olmuştur herhangi bir çiziği yok jelatinleri hala üzerinde duruyor.

Vakti olanlar ufak bir araştırma yaparak ya da biliyorlarsa direkt ederi kaç olabilir yazarsa sevinirim. Bilgisayarın zevk amaçlı değil eğitim ve harçlık için satılacağını düşünerek yazarsanız sevinirim.
7,5 .

Monitör + 9,5 10'a kadar doğru alıcıyı bulursan satarsın.

7,5 .

Monitör + 9,5 10'a kadar doğru alıcıyı bulursan satarsın.

12'den koysam çok abartı olur mu sence? Sıfır fiyatları olarak monitörü 6K olarak gördüm internette. Mouse 2K kulaklık 2800 klavye 2300. Akakçe cimriden baktım.

8-9 bin lira ederi var bilgisayarınızın. Monitör, klavye, mouse, kulaklık için bir şey diyemeyeceğim.
sadece kasa olarak 8-9 öneriyorsunuz dimi.

12'den koysam çok abartı olur mu sence? Sıfır fiyatları olarak monitörü 6K olarak gördüm internette. Mouse 2K kulaklık 2800 klavye 2300. Akakçe cimriden baktım.

Sadece kasa olarak 8-9 öneriyorsunuz değil mi?

Onların ikinci el de bir karşılığı yok ne yazık ki set olarak sattığınız zaman. Adam işlemciye ekran kartına bakacak. Parça parça satarsanız 13 14'e kadar edebilir parçalarınız.

Kasa 7 den fazla etmez ama ekipmanları tek tek alıcısını bulursanız iyi para geçer elinize. Bu devirde sattığınız zaman yerine geri koyması zor oluyor. Iyi düşünün derim. Sıfır olarak 8e 9a fırsat sistemler sizin kasanızdan daha çok FPS vereceği garanti.

Geri
Yukarı