i7 6700K Sistem Toplama

Vatan hiç bir zaman o siteler ile aynı fiyata ürün satmamıştır, satamaz da! Sebebi ise mağaza, çalışan personel sayısı ve benzeri bir çok gideri olduğundan dolayı. Şöyle de bir durum var forumda işi bilen hiç kimse Vatan'ı önermiyor tabi son karar sizin. Hem fiyat hem de çalışanların bilgisizlikleri, becerisizlikleri ve mahalledeki bakkal amcadan farkları olmaması da cabası.

Sadece işlemci :)

Vatan : Intel Core i7 6700K Soket 1151 4.0GHz 8MB Önbellek 14nm İşlemci

Sinerji: Intel Skylake Core i7 6700K 4.0 GHz 8 MB LGA 1151p

Bakın fiyat aynı değil.

Arkadaşlar dolar nedeniyle bir de stok nedeniyle çok küçük 1 2 değişiklik oldu. Şuan sistemi almış bulunmaktayım. Sistem resimdeki şekilde oldu. Toplamda 4.487,75 TL ye mal oldu. Kuruşuna kadar ödedim :D OCZ de ve GTX 970 de indirim olduğu için biraz şanslıydım. Ama aldığım SSD ne kadar iyi bir fikrim yok doğrusu. HyperX alacaktım aslında ama SSD ve RAM Stoklarda yoktu. SSD ye OCZ, RAM için de GSKILL aldım. 600W ZALMAN Z3 PLUS yerine PSU olmayan Z3 PLUS ve FSP nin HYPER 700W +85 Plus PSU yu aldım. Yanımda bir kişi daha toplatıyordu 8000 küsür TL ödemiş ASUS Z170-A modelini almış 2 kez hata çıktı diye geri getirmiş anakartta. Bende MSI i o yüzden tercih ettim.

Arkadaşlar sistemim hakkında yorumlarınızı alabilir miyim acaba olumlu olumsuz fark etmez. Çok iyi olmuş diyebilirsiniz yada Şu olsa iyi olurdu diyebilirsiniz fakat neden o olduğunu da belirtin ^_^

Hayırlı olsun artık :D

Dosya Ekleri

• asd.JPG
    asd.JPG
    50,2 KB · Görüntüleme: 431
  • pc.jpg
    pc.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 290
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı