İ7 6700K sistem toplama

emre211

Hectopat
Sistemi topladım bugün alacaktım ama üzücü bir şekilde CoolerMaster Case Pro 5 Kasa stok kalmamış bu yüzden bu sisteme oturacak güzel bir kasa tavsiye istiyorum.

wesdw.jpg

Fiyatı biraz daha yüksek ama Corsair graphite 760T Full tower kasa öneririm. Üste üç fan, toplamda 7 fan takılabiliyor- önde iki adet kırmızı letli ve arkada bir adet tahliye fanı var- ve fan kontrolcüsü var. Pro 5 e göre daha güzel bir cam-çerçeve oranı olduğunu söyleyebilirim.

Bu arada hayırlı olsun.

Eğer henüz alınmadıysa ben de Asus Z170 Pro Gaming tavsiye ederim.

Kasa biraz pahalı geldi düşüneceğim şimdi. Kasayı seçtiğim gibi hemen siparişi vereceğim.

Fiyatı biraz daha yüksek ama Corsair graphite 760T Full tower kasa öneririm. Üste üç fan, toplamda 7 fan takılabiliyor- önde iki adet kırmızı letli ve arkada bir adet tahliye fanı var- ve fan kontrolcüsü var. Pro 5 e göre daha güzel bir cam-çerçeve oranı olduğunu söyleyebilirim.

Bu arada hayırlı olsun.

Teşekkür ederim. Anakart olarak Asus baktım ama M5 Serisine yakından baktığım için daha bir cazip geldi.

Eğer ikinci ekran kartını alacak iseniz PSU kalsın tek ekran kartı için fazlada PSU :). Onun dışında SSD eklerseniz daha memnun kalırsınız sistemden.

Eğer ikinci ekran kartını alacak iseniz PSU kalsın tek ekran kartı için fazlada PSU :). Onun dışında SSD eklerseniz daha memnun kalırsınız sistemden.

Kingston Hyperx 3K Ssd daha önceden almıştım SSD ve HDD hazır bekliyor sistemi , şuan tek bir sıkıntım parçaları alacağım site de kasa stoktan düşmüş.

Bildiğim kadarıyla gtx 980 ve r9 390x arasında pek bir fark yok istersen paran cebinde kalsın sapphire r9 390x al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı