İ7 6700K Sistemde Düşük FPS ve Geç Açılma

Kusuruma bakmayın tekrardan, bende bir sistem toplayacağım (4500tl) malum az para değil tavsiye eder misiniz Vatan Pc yerine sonuçta daha ucuza alacağım benim için iyi olur o yüzden soruyorum.
Sinerji ile teknobiyotik bu iki site gayet iyi. Paraya kıyıp bilgisayar aldıktan sonra teknoloji çok yabancı geliyor bu arada. :) 2 gündür OC yapmaya çalışıyorum ama mavi ekranla boğuşuyorum ama uğraşmadan da bilgisayarın keyfi çıkmaz.

Sinerji ile teknobiyotik bu iki site gayet iyi. Paraya kıyıp bilgisayar aldıktan sonra teknoloji çok yabancı geliyor bu arada. :) 2 gündür OC yapmaya çalışıyorum ama mavi ekranla boğuşuyorum ama uğraşmadan da bilgisayarın keyfi çıkmaz.
İçimi rahatlattınız yakında Teknobiyotik'ten bir bilgisayar toplayacağım bu zevki tatmayı bekliyorum. :) Bu arada Win 10'unuz orjinal değilse Windows 10 Professional OEM Key | Buy on Kinguin Buradan alabilirsiniz. Satın alırken TEASY kodu ilede %3 indirim kazanıyorsunuz 58-60 Tl civarına geliyor. Site güvenilirdir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı