i7 6700K Sistemin Oyunlarda Yeniden Başlatılması

Shady713

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba...

Bilgisayarım bazı oyunlarda kendisini bir süre sonra resetliyor. Örnek: İlk olarak Quantum break'de yaşadım daha sonra ise Fortnite'de yaşadım. Oyuna girdikten bir süre sonra bilgisayar resetleniyor bu durum canımı sıkmaya başladı.

Normalde Counter Strike oynarken bir şey olmuyor ama aynı eş değerde Fortnite oynarken sorun yaratıyor. Bu tip sorunlar hakkında uydurmadan bilginiz dahilinde yardımcı olur musunuz ?

Bu sorun büyük bir sorunudur yoksa düzeltilebilir sorun mudur?

Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 İşlemci
MSI Nvidia GeForce GTX 970 4GB 256Bit GDDR5 (DX12) PCI-E 3.0
MSI Z170A GAMING M9 ACK Intel Z170 Express 3600MHz(OC) DDR4 Soket 1151 mATX Anakart
Kingston HyperX Fury Black 16GB(2x8GB) 2666MHz DDR4 Ram
Samsung 850 EVO 500GB 540MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu tetikleyen genelde güç kaynağı olur. Farklı bir PSU ile deneme şansınız var mı? Ayrıca MSI Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısınız?

Bu sorunu tetikleyen genelde güç kaynağı olur. Farklı bir PSU ile deneme şansınız var mı? Ayrıca MSI Afterburner ile oyun içi değerleri paylaşır mısınız?

Şuan için yapamam ama en yakın zamanda değerleri paylaşacağım.
Arkadaşlar bilgisayarım ısı değerleri normal ve bir şekide PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS oyanarken atıyor ve artık çok sıkıldım

Dosya Ekleri

• CoreTemp-Scr.png
    CoreTemp-Scr.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı