i7 6700K Skylake Sistem Toplama

image.png
image.png
image.png
Seninki de güzelmiş de, bence bunuda düşün. Para, para, para...

Şu dördüncüsü nereden çıkmış bilmiyorum, o fakir sistemi.

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 228
Eki Görüntüle 121375 Eki Görüntüle 121374 Eki Görüntüle 121372 Seninki de güzelmiş de, bence bunuda düşün. Para, para, para...

Şu dördüncüsü nereden çıkmış bilmiyorum, o fakir sistemi.
Teşekkürler hocam, ama sistem fiyatına göre biraz saçma olmuş yanlış anlama ama :) Birinicisi , seidon 120v sıvı soğutma çok vasat bir cihaz, çünkü çok gürültü çıkarıyor daha önce kullandım ordan biliyorum delirme raddesine gelmiştim :) ikincisi, 1000 wat psu çok fazla bu sistem için 750 wat bile ideal. Üçüncüsü, mid tower kasa bunlar için biraz ufak kalıyor. Dördüncüsü o kadar pahalı bir ekran kartına gerek yok ayrıca kart amd o parayı ona vereceğime titan x alırım oyun tabanlı sistemler için en ideal kart gtx 980 ti onun haricinde daha üst modeller, fiyat performans olarak gtx 980 ti'ın altında kalıyor.

Teşekkürler hocam, ama sistem fiyatına göre biraz saçma olmuş yanlış anlama ama :) Birinicisi , seidon 120v sıvı soğutma çok vasat bir cihaz, çünkü çok gürültü çıkarıyor daha önce kullandım ordan biliyorum delirme raddesine gelmiştim :) ikincisi, 1000 wat psu çok fazla bu sistem için 750 wat bile ideal. Üçüncüsü, mid tower kasa bunlar için biraz ufak kalıyor. Dördüncüsü o kadar pahalı bir ekran kartına gerek yok ayrıca kart amd o parayı ona vereceğime titan x alırım oyun tabanlı sistemler için en ideal kart gtx 980 ti onun haricinde daha üst modeller, fiyat performans olarak gtx 980 ti'ın altında kalıyor.
O ekran kartını sığdırmak için diğer parçaları biraz ucuzuna kaçtım. Ama o ekran kartı için 1000w normal. Sizin topladığınız sistem daha iyi. Ama o AMD ekran kartı Titan X'den daha iyi.

Merhaba dostum bu sistemi topluya bilirsin eğer ekran kartı hemen gelsin istersen 100TL civarı bir oynama olucaktır.

Ara Toplam3.965,58 TL
Toplam KDV713,80 TL
Sepet Toplam Fiyatı4.679,38 TL
[TBODY] [/TBODY]

Bütçe sıkıntınız yoksa bunu öneriyorum, eğer var ise farklı bir sistemde önere bilirim.

Dosya Ekleri

• oneri.png
    oneri.png
    27,8 KB · Görüntüleme: 220
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı