İ7 6700K Tabanlı Oyun Bilgisayarı Toplama

DoadRex

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Önceden bir konu açmıştım. Ancak ertelendi. Ocak ayının ilk haftasında yeni bir bilgisayar alacağım. Resimde görüldüğü gibi. Parçalarda herhangi bir eksiklik var mı?Anakart gözükmemiş MSİ Z170 GAMİNG M5. Soğutma olarak ise SilverStone Tundra Serisi TD 02-E sıvı soğutma alacağım. Şu parçayı değiştir dediğiniz parça var mı ?

upload_2015-12-30_15-28-50.png

8000 Tl ediyor:
8000 TL -1.PNG
8000 TL -2.PNG

Artan para ile GTX 980 TI takabilirsiniz :)
Not: Sistemi önceden dizdiğim için Logitech ekipmanları var.

Merhaba arkadaşlar. Cevap veremediğim için özür dilerim. Nokta ve virgül hatası yüzünden ceza yedim. Cevap yazamadım. Hayali sistem demek için hangi sebepler var? Maksimun bütçem 10.000 Türk Lirası. HDD'yi kısıp SSD geliştirilmeli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Cevap veremediğim için özür dilerim. Nokta ve virgül hatası yüzünden ceza yedim. Cevap yazamadım. Hayali sistem demek için hangi sebepler var? Maksimun bütçem 10.000 Türk Lirası. HDD'yi kısıp SSD geliştirilmelimidir?

Merhaba.
1TB HDD yeterli ise diğer parçaları geliştirin ama SSD gayet performanslı ve güzel bir seçim. :)

Bu fiyata x99 tabanlı bir sistem çok daha iyi olacaktır :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birde şunu soracağım. Asus GTX 980Tİ ve Galax GTX 980Tİ HOF arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Peki önerilen sistemde GTX 970 yerine GTX 980Tİ alsam sorun oluşturur mu?

Merhaba arkadaşlar. Önceden bir konu açmıştım. Ancak ertelendi. Ocak ayının ilk haftasında yeni bir bilgisayar alacağım. Resimde görüldüğü gibi. Parçalarda herhangi bir eksiklik var mı?Anakart gözükmemiş MSİ Z170 GAMİNG M5. Soğutma olarak ise SilverStone Tundra Serisi TD 02-E sıvı soğutma alacağım. Şu parçayı değiştir dediğiniz parça var mı ?

Eki Görüntüle 127615

Mouse neden 0,01 TL?

Birde şunu soracağım. Asus GTX 980Tİ ve Galax GTX 980Tİ HOF arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Peki önerilen sistemde GTX 970 yerine GTX 980Tİ alsam sorun oluşturur mu?
Bence Asus Gtx980ti alın gayet hoş ve güzel bir tasarımı var bunun yanında performansı'da epey yüksek.
Sıkıntı çıkmaz daha çok performans kazanırsınız.

Mouse neden 0,01 TL?
Anakartla hediye geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı