i7 6700k unlocked anlamı nedir?

@Fthemrsck Bu monitör düşünüyorum fakat 250 euro ya da dolar olursa alıcam onun içinde yine arkadaşımla dialog içerisindeyim. Tedarikçisinden ayarlayabilirse onu da o fiyat aralığında alacağım. Ama şu anda standart 17" monitör kullanacağım.
ASUS MG28UQ 28" 4K/UHD 3840x2160 1ms Adaptive-Sync Eye Care Gaming Monitor
https://www.amazon.com/MG28UQ-3840x...id=1477318045&sr=8-2&keywords=asus+28+4k&th=1

@Berkay Kalkan

Sistemim 10 gün içinde elime ulaşacak arkadaşım 26 sın da Türkiye üzerine uçuşunu gerçekleştirecek, yanında parçaları da getirecek. Amazondan aldığım PSU da 4 kasım da kargoya verilecek diye okudum bildiri de umarım yanlış anlamamışımdır. Bu arada aynı PSU yu başşka bir arkadaşıma almıştım onun sitemibne dahil ettiğimizde gayet sessiz çalışıyordu. Hatta hiç ses yoktu kendisi rander yapıyor 3D modelleme ile uğraşıyor ona rağmen ses yoktu. Belki senin aldığın üründe bir problem olabilir. Bende o sessizliğinden memnun kaldığım için bu ürünü seçmiştim.
Bu sistemim stabil diye düşünüyotum umarım yanılmam.

Parcalar uyumlu seçilen ramlar ekran kartı ve işlemci anakart üst düzey oldugu icin hepsi stabil çalışır.Mesela parcanın birisi üst düzel diğeri giriş seviyesi olsaydı problem yaşanabilirdi güzel toplamışsın

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı