Alıcı I7 6700K ve anakart

Gigabyte Z170X Gaming 3 Anakart var elimde, sizin için uygun mu ?

Fiyat nedir? Ayrıca Ankaranın neresi?

Ben Diyarbakır dayım.

Kargo ile gönderim yaparım, Diyarbakır da iseniz elden de alışverişi gerçekleştirebiliriz.

ilgilenirsen elimde sadece anakart mevcut sıfır kutusunda hiç kullanılmadı yurtdışından aldım aldığım fiyattan satıyorum . msi z170a gaming m3

ilgilenirsen elimde asus z170 deluxe ana kart var garantili usb 3.1 portunu kendı hatamdan kırdım garanti yenisini takıp gonderdi daha garantiden geldiğinden beri açmadım bile. Elimde şuan ihtiyaç fazlası duruyor. Fiyat bilmiyorum şuan onu konuşuruz ilgilenirsen Ankara'da bir arkadaşıma yollarım kontrol edip alırsın.

ilgilenirsen elimde asus z170 deluxe ana kart var garantili usb 3.1 portunu kendı hatamdan kırdım garanti yenisini takıp gonderdi daha garantiden geldiğinden beri açmadım bile. Elimde şuan ihtiyaç fazlası duruyor. Fiyat bilmiyorum şuan onu konuşuruz ilgilenirsen Ankara'da bir arkadaşıma yollarım kontrol edip alırsın.

Düşünebilirim kardeşim ama fiyat konusu önemli.

baktım şimdi nette 1320 TL fiyatı var sıfırının. bende sana 1100 TL diyeyim o zaman. Faturasını hatırlamıyorum ama evde duruyor birkaç güne kadar evde olurum ozman tam alınma tarihini söylerim vatan dan alındı. Elimde 6700K işlemci de var ama onu yurdışından aldım garantisi var ama yurtdışı garanti yani istersen ikisini 2100 TL derim. Bu arada işlemciyi şöyle kullandım PC yi topladım windows yükledim ama ram arızasından dolayı kullanamadım yani işlemci kesinlikle kullanılmadı sayılır ve hız aşırtma filan yapılmadı doğal olarak. bu senin için önemli mi bilmem ama yazayım dedim yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı