i7 6700K ve ASUS SABERTOOTH Z170 MARK 1 Sistem

serdar1992ss

Kilopat
Daha fazla  
Yüksek seviyeli bir sistem topluyorum. Ana kart konusunda bi danışayım dedim...

ASUS SABERTOOTH Z170 MARK 1 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 2400MHz USB3.1 Anakart

İ7 6700K ile bu ana kartı kullanmayı düşünüyorum. Asusun sitesine de baktım O.C. özelligi gözükmüyor ama yine de özelliklerin anlatımında O.C. özelliği görünüyor sağlamlığından ve özelliklerinden dolayı bu ana kartı seçmeyi düşünüyorum sizin fikriniz nedir? (Not: Asus bu ana karta 5 yıl garanti veriyor güvenmese vermez.)

Bu ana kartı önermeyen olursa hangi ana kartı seçmeliyim sizce ?

Son düzenleme:
Toplamayı düşündüğünüz sistemin diğer bileşenleri ve bütçeniz hakkında bilgi verirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak : ASUS GTX980 Ti DirectCU III GAMING OC GDDR5 6GB 384Bit DX12 Ekran kartı

Bellek olarakta : GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z DDR4 3200MHz CL15 1.35V Dual kit Ram

bunları kullanmayı düşünüyorum kısmi olarak render olarak geri kalanı yüksek seviye oyun olarak kullanıcam ama sizinde tahmin ettiğiniz gibi bir masaüstü bilgisayara bu fiyatlarda bir yatırım yaparken baya uzun süreli olmasını istiyorum şuan kullandığım bilgisayar 9 yıllık anakarttan yaşadığım bir sorun yüzünden yeniliyorum sitemi....

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı