Asus Z170-A ve i7 6700K Overclock

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Ekteki sisteme en uygun overclock nasıl yapabilirim? Bu incelemede Msi marka anakart kullanılmış. Benim anakartım aynı model fakat Asus marka. Haliyle aynı olmuyor her şey. Fazla da kurcalamıyorum Bios'u ama birkaç gündür aklıma takıldı. Yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum. :)

pc.png

Z170A yongalı her anakart'la rahatlıkla overclock yapabilirsin. O karta o fiyatı vereceğine Gaming bir anakart'a verin parayı. O işlemciyle beraber soğutma gelmiyor, ek olarak almanız lazım.

Z170A yongalı her anakart'la rahatlıkla overclock yapabilirsin. O karta o fiyatı vereceğine Gaming bir anakart'a verin parayı. O işlemciyle beraber soğutma gelmiyor, ek olarak almanız lazım.

Sistem topluyorum demedimki. :) Elimdeki sistem bu zaten. Ekran kartım yok sadece. Sistemi sırf oyun içinde toplamadım. Anakart tercihim o yüzden bu oldu. R9 380x, 390 veya 390x üçlüsünden birini almayı düşünüyorum uygun bir zamanda da...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı