i7 6700K ve RX 480 sistem

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Gecen hafta yeni sistemimi topladım ve bazı sorunlar var kurulumunu yaptım. Bileşenlerde sıkıntı yok sorunsuz çalışıyor. İlk önce size parçalardan bahsedeyim.

• i7 6700K İntel işlemci
  • MSI Z170A Gaming M5 Anakart
  • Samsung 850 Evo 500GB SSD
  • MSI RX 480 Gaming X 8GB Ekran Kartı
  • Xigmatek Syclla 240mm Sıvı soğutma
  • Xigmatek Vector S 750W Silver 80Plus
  • Everest Rampage Storm W5 Kasa
  • Corsair (2x8) 16GB DDR4 2400MHz bellek(RAM)
  • Aoc G2460V 24'' Freesync Monitör 1ms 75Hz(Görüntüde hiçbir aksama yok fakat ekran ile LCD çerçeve arasında hafif boşluk 2 cm'lik filan marka kısmının üst taraflarında alt çerçevede sizce garantiye yollamalı mıyım, sadece yukarıdan bakıldığı zaman görülüyor . )
Yaklaşık 6.000 TL'yi buldu.
Sizce sistemim nasıl ?

IMG-20170526-WA0002.jpg IMG-20170526-WA0003.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sisteme GTX 1070 yakışırdı. Ayrıca PSU abartı olmuş, Everest kasa almanızı anlamadım açıkası. Sistemi alırken tavsiye aldınız mı? Bu sorunun resmini atarsanız söylemekle anlaşılmıyor görmek lazım.

Bu sisteme GTX 1070 yakışırdı. Ayrıca PSU abartı olmuş, Everest kasa almanızı anlamadım açıkası. Sistemi alırken tavsiye aldınız mı? Bu sorunun resmini atarsanız söylemekle anlaşılmıyor görmek lazım.
Evet 1070 mükemmel olurdu ama param çıkışmadı malesef :) Almışken de Rx 480 alıp Freesync monitörle bir seviyeye ulaşmak istedim , aslında bazı parçaların fiyatlarından kısarak aldım ilk kurduğumda açılmadı bilgisayar ondan sonra kablolarıyla oynadım güç kaynağının şimdilik sorun yok.
Monitöre gelecek olursak nasıl izah ediyim kamerada çıkmıyor dediğim yer yani görünmüyor.
Fotoğrafta çizdim o kadar 2 cm lik filan bi boşluk var dokunduğumda içine giriyor oynuyor yani yukardan sağ'dan soldan hertaraftan bakınca içindeki aydınlatmaları görebiliyorum .

Şaka gibi cs go da rx480 coil whine verdi :(Yollayım mı ekran kartını da ?

Dosya Ekleri

• 1111.jpg
    1111.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 90
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı