i7-6850K ve GTX 1080 Ti Sli Performansı

Özel soğutma olan 1080 modellerini tercih edebilirsiniz ama sli yapmaya gerek yok bence 4k ultra 60 FPS veriyor zaten ama siz bilirsiniz PSU overclock yapmazsaniz yeterli olacaktır

Özel soğutma olan 1080 modellerini tercih edebilirsiniz ama sli yapmaya gerek yok bence 4k ultra 60 FPS veriyor zaten ama siz bilirsiniz PSU overclock yapmazsaniz yeterli olacaktır

Bende aynı şekilde düşünmeye başladım, Sli ilk etapta gereksiz olacak gibi duruyor, özel soğutmalı modellere bakmayı planlıyorum.

En son aşağıdaki fotoda göreceğin DxRacer koltuk ve masa aldım amazon üstünden, herhangi bir problem çıkmadı gümrükle alakalı, 11 günde ulaştı elime.

Abi her şeyin en iyisini istiyorsan (ki bence gayet normal bir şey) şuraya bi corsair k70 RapidFire yakışmaz mıydı?

Abi her şeyin en iyisini istiyorsan (ki bence gayet normal bir şey) şuraya bi corsair k70 RapidFire yakışmaz mıydı?
Dostum mekanik klavye'ye alışmak için G710+ ile başladım, ilerde onun da en iyisi neyse onu da alırız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…