i7-6850K ve GTX 1080 Ti Sli Performansı

Vay be, ne bilgisayarlar toplanıyor. GTX1080 hala çok yeterli bir kartken neden GTX1080ti SLI düşünüyorsunuz merak ettim, israf gibi geliyor. :) Sistem gayet iyi. Nvdia, GTX1080ti için en az 600W PSU öneriyor. 2 tanesine 750 yeter mi bir onu araştır derim. Ayrıca markaların çıkardığı özel soğutmalı kartları tercih edin. Şimdiden hayırlı olsun. :)
Dostum benim olayım biraz saplantı meselesi :D Elimdeki kart piyasadaki en hızlı Gtx 1080 ama gel gör ki daha iyisi varken o kadar cazip gelmiyor artık :) Eşimin laf etmeyeceğini bilsem gidip sıvı nitrojenli soğutma olayına falan girecem ama o kadarına laf ediyor artık :D Corsair RM750X yeterli olacaktır diye düşünüyorum gayet sağlam ve kaliteli bir psu.

Profesyonel turist rehberleri pilotlar kadar kazanıyor mu? Vay be, gerçekten çok iyiymiş. :) Helal olsun ne diyelim. :D
Rehberine göre değişir, 3000tl maaşla çalışan arkadaşım da var, benim gibi ayda 2 tura çıkıp (14-16 gün) yaklaşık 25-30 bin kazanan da var, tabi her ay aynı olmuyor, önemli olan turizm'in güvenli şekilde devam etmesi. Pilotluk daha garanti.

Hocam son birşey sorayim. Aldığın ürünlere yurt dışından getirirken ekstra para veriyormusun? Gümrük,kdv veya herhangi birşey?
En son aşağıdaki fotoda göreceğin DxRacer koltuk ve masa aldım amazon üstünden, herhangi bir problem çıkmadı gümrükle alakalı, 11 günde ulaştı elime.

En son aşağıdaki fotoda göreceğin DxRacer koltuk ve masa aldım amazon üstünden, herhangi bir problem çıkmadı gümrükle alakalı, 11 günde ulaştı elime.

Amerikadan kendin alıp geldiğin zaman ayni seyler geçerlimi? Herhangi bir prosedür veya ucret uygulamasi varmi ?

Amerikadan kendin alıp geldiğin zaman ayni seyler geçerlimi? Herhangi bir prosedür veya ucret uygulamasi varmi ?
Kendin böyle büyük boyutlu şeyler alırsan ne olur bilmiyorum ama valizine sokup getirebileceğin şeyler var tabi. Yalnız dikkat et aynı üründen 2 tane alacaksan birini kutusundan çıkarıp koy.

Kendin böyle büyük boyutlu şeyler alırsan ne olur bilmiyorum ama valizine sokup getirebileceğin şeyler var tabi. Yalnız dikkat et aynı üründen 2 tane alacaksan birini kutusundan çıkarıp koy.

İşlemci,anakart,ekran karti,ram bu kadar. Bi tanıdığım alıp getirecek bi aksilik çıkmazsa. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı