i7 7500U & GTX950M Thinkpad ne kadar eder?

MustafaBey05

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gtx 950m i7 7500U 12gb ram 250 gb ssd
Meslek
Öğrenci
Kasalı almak için laptopumu satmayı düşünüyorum sistemim bu.

GTX950M.
i7 7500u.
12 GB RAM biri 4 GB Micron 8 Kingston.
250GB SSD.

Sistem 1 yıllık ama içindeki Kingston RAM 1 ayı doldurmadı.
Lenovo Thinkpad kullanıyorum. Bu sistemi ortalama kaça satabilirim?
Ek olarak biraz bütçem var. Valorant, CS:GO'da 140 Hz oynatabilecek bir sistem toplamayı düşünüyorum.

Farklı RAM kullanmak pek mantıklı değil sistem kararsız çalışır. Fakat bu şekilde satış düşünüyorsanız ortalama 5500 civarı gider.

Özür dilerim misafirliğe gittim yazamadım. 5500 iyi fiyat gerçekten ben en fazla 3000 eder diye düşünüyordum sağ olun bu fiyatın üzerine biraz daha koyup güzel bir bilgisayar alabilirim ilginiz için teşekkür ederim.

Özür dilerim misafirliğe gittim yazamadım. 5500 iyi fiyat gerçekten ben en fazla 3000 eder diye düşünüyordum sağ olun bu fiyatın üzerine biraz daha koyup güzel bir bilgisayar alabilirim ilginiz için teşekkür ederim.

Ekonomi sağ olsun 5K'den aşağı satmayın cihazı tavsiyem çünkü GT740M olan cihaza 4-5k yazmış insanlar bir tık fırsatçı.

Ekonomi sağ olsun 5K'den aşağı satmayın cihazı tavsiyem çünkü GT740M olan cihaza 4-5k yazmış insanlar bir tık fırsatçı.

Soğru diyorsun ama zaten çok eski modellerden bahsediyoruz buna rağmen bu fiyatlar çok abartı artık çoğu oyun GTX1050'den altını açtırmıyor bile GT740M ekran kartinı bile 4-5 k ya satıyorlarsa vay halimize.bu gidişle 4 5 seneye türkiyede oyunculuk sektörü biter zaten firimalar türkiye bayilerini kapatmaya başladilar

Geri
Yukarı