i7 7700 Sistem İçin Uzun Soluklu Hikayeli Oyun Önerisi

krapss1337

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gamer
Ben her zaman single player oyunlar oynamak istemişimdir. Hatta indirimdeyken Deus Ex Human Revolution, Darksiders 2, Sniper Elite 4, Tomb Raider, Batman Arkham City, GTA 4 aldım ancak oynayamadım. Çok sıkıldım ama oynamakta istiyorum. Kısacası beni saracak ve en az 50 saat götürecek single player oyun tavsiyesi istiyorum.
PC Özelliklerim:
  • GTX 1060 6 GB ekran kartı
  • i7 7700
  • 2 TB HDD
  • 128 GB SSD
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben her zaman single player oyunlar oynamak istemişimdir. Hatta indirimdeyken Deus Ex Human Revolution, Darksiders 2, Sniper Elite 4, Tomb Raider, Batman Arkham City, GTA 4 aldım ancak oynayamadım. Çok sıkıldım ama oynamakta istiyorum. Kısacası beni saracak ve en az 50 saat götürecek single player oyun tavsiyesi istiyorum.
PC Özelliklerim:
  • GTX 1060 6 GB ekran kartı
  • i7 7700
  • 2 TB HDD
  • 128 GB SSD
  • 8 GB RAM
Artık biraz klişe oldu ama Witcher 3

Dün The Long Dark indirdim.
Forest, Rust, ARK, SCUM hepsi hikaye. Oyun budur dedim çok güzel. Hepsini katlar. Bir de Türkçe :)

Artık biraz klişe oldu ama Witcher 3

the witcher 3 aklımda zaten alıcam.

Dishonored+DLC'leri.

dishonored var zaten ama dlclerini almadım

Dün The Long Dark indirdim.
Forest, Rust, ARK, SCUM hepsi hikaye. Oyun budur dedim çok güzel. Hepsini katlar. Bir de Türkçe :)

Aslında bende rust var ama çok beğenmedim. Survival oyunları severim. The long darkın konusu ne

@krapss1337 Konusu hayatta kalma. Tipinin içindesin kurtlar, ayılar saldırmadan önce bir sığınak bulup ateş yakmalı sonrasında acil taş, odun toplayıp silah yapmalısın. Yoksa vahşi ava yem olursun. Şans eseri bir barınak bulup içinde tüfek bulma şansın da var ben oynarken zar zor balta yaptım 2 saatte kardeşim aldı 15dk da ev buldu içinde tüfek var ayı indirdi :LOL: kurda falan tek atıyor. Tabi çok zor diyorum ama zorluk derecesi de var oyunda. En üstteki yapınca anlamı kalmıyor ama. Oyunu gerçekçi yapan en önemli özelliği kalori sistemi var oyunda. Parçaladığın her dal, koştuğun zaman kalori harcıyorsun. Sıfıra inince ölüyorsun. Oyun FPS bu arada tek eksisi zıplama mekaniği yok ama oyunu ona göre yapmışlar.

Darksiders 1-2 ve kasımda 3üncüsü çıkıcak devam niteliğinde oynarsın. Hoşuna gitmezse yada biraz zor gelirse sıkılabilirsin darksiderstan o zamanda witcher 3 derim. Biraz eski olcak ama yine rpg tarzı sevdiğim bir oyun var kingdom of amalur: reckoning bunuda deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı