Monterey i7 7700 Sistemde Monterey 12.3 kurulumunda Apple logosunda takılı kalıyor

MCSSA

Hectopat
Ekran kartı
HD 6570
Anakart
MSI B150 Gaming m3
İşlemci
i7 7700.
Makaledeki her şeyi yaptım fakat hala takılı kalıyor. Birkaç kişinin aynı hatayı aldığını gördüm ama onboard olarak denediğimde yine takılı kaldı.

i7 7700.
MSI B150 Gaming m3.
Radeon HD6570.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi imaj ile denediniz? Bir de HD6570 kullanacaksanız Monterey desteği yok, yamasız High Sierra yamalı da maksimum Catalina. Eğer iGPU ile kurulum yapıyorsanız sorun yok tabii.

Hangi imaj ile denediniz? Bir de HD6570 kullanacaksanız Monterey desteği yok, yamasız High Sierra yamalı da maksimum Catalina. Eğer iGPU ile kurulum yapıyorsanız sorun yok tabii.
hd630 ile kurmak istiyorum
direk videoda ki ayarlar ile dosyalara baktığımda 7. nesil intel şeyi de vardı

Tam olarak hangi kısımda takılı kalıyor? Kurulum bittikten sonra mı kurulum açılırken mi?
kurulum ekranında install monterey yazıyor tıklıyorum apple logosu kalıyor öyle hiç bir şey olmuyor opencore açılıyor her şey geliyor
kurulum ekranında install monterey yazıyor tıklıyorum apple logosu kalıyor öyle hiç bir şey olmuyor opencore açılıyor her şey geliyor
efi dosyası ile alakalı olabilir mi

Videodaki EFI sadece o videodaki sistemle uyumlu. USB'deki EFI'yi silip bu EFI'yi atıp işlemciniz ile uyumlu configin adını config yapıp tekrar deneyin.

yine böyle kalıyor

Dosya Ekleri

• 45372D1F-F517-4EEF-B8AF-00A22A87B2FA.jpeg
    45372D1F-F517-4EEF-B8AF-00A22A87B2FA.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı