i7-7700 sistemde Valorant ve LoL açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

LeandDron

Femtopat
Daha fazla  
Bir laptopa sahibim ve dün bilgisayarıma format attım, formatı attıktan sonra bilgisayara 2H21 sürümünü kurdum, gerekli driverları indirdim ve sonra da oyun oynamak için bazı oyunlar indirdim. İndirdiğim birkaç oyun var ama açılmayan tek oyunlar Riot oyunları ( Valorant ve LoL). İnternette gördüğüm her şeyi denedim ama yine de sonuca ulaşamadım, LoL'ı açmaya çalıştığımda sadece giriş yazısı yazıyor ve bir daha bir şey olmuyor; Valorant'ta ise oyun siyah ekran veriyor ve ses gelmiyor. Görev yöneticisinden Valorant'ı kontrol ettiğimde yanıt vermiyor diyor. Uygulamaları yükleyip silmeyi denedim olmadı, hextech onarım aracını denedim olmadı, sürücüleri kaldırıp yeniden kurdum olmadı, virüs programını devre dışı bıraktım olmadı. Valorat için Vanguard'ı silip yükledim o da olmadı. Yardım edebilir misiniz?

Sistem özelliklerim: Intel Core i7-7700 ve GTX 1070 RAM 16 GB.

Rapor oluşuyor mu?

Rapor oluşuyor mu?

Rapor işlemini şimdi yapıyorum bitince atacağım.
Rapor oluşuyor mu?

Buyrun.

Son düzenleme:
C:\Users\hak_s\AppData\Local\VALORANT\Saved\Logs\ShooterGame-backup-2021.07.25-12.39.24.log

Şu dosyayı atar mısın?

Ek olarak DDU ile sürücüleriniz kaldırıp tekrar kurar mısınız?

C:\Users\hak_s\AppData\Local\VALORANT\Saved\Logs\ShooterGame-backup-2021.07.25-12.39.24.log

Şu dosyayı atar mısın?

Ek olarak DDU ile sürücüleriniz kaldırıp tekrar kurar mısınız?

DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yüklediğimde yine yazacağım.

Deneyip son durumu bildirin o halde.
Ne yazık ki hala aynı.
Bazı arkadaşların sorularından okudum ve sanırım 21H1 bazı kişilerde Valorant'da falan sıkıntıya yol açıyormuş, olmadı yeniden format atıp 20H2 sürümüne döneceğim. 20H2 sürümüne nasıl dönebileceğimi biliyor musunuz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı