i7 7700 uyumlu anakart nereden alınır?

Daha fazla  
Herkese selam. Ben kendime B150, B250, H170, H270, Z170, Z270 çipsetli anakart aramaktayım ama maalesef ki bulmakta zorlanıyorum. Çoğu siteye baktım ama bir sonuca ulaşamadım. Rica etsem bana satın alabileceğim güvenli bir yer önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekürler bende araştırdım i7 7.nesil dikensiz parçaymış (intel i5 m520gibi kartlar uyumlu diye biliyorum dikenli oluyorlar)
Usta, sen bu Intel işlemci ve anakart nesillerini iyice bir araştır.
Bilmediğin şeyleri de sor lütfen.

Burada 8. ve 9. nesil anakartlar da var usta. Kafası karışabilir arkadaşın.

Usta, sen bu Intel işlemci ve anakart nesillerini iyice bir araştır.
Bilmediğin şeyleri de sor lütfen.

Burada 8. ve 9. nesil anakartlar da var usta. Kafası karışabilir arkadaşın.

Bu yine iyi adam AM4 soket önermiş yukarıda 🤣
100-200 chipsetlere bakması lazım. Ancak 100 serisi BIOS güncellemesi istediğinden ya önceden yapılmış olmalı ya da 6. nesil işlemci olması lazım. konu sahibi direkt 200 serisi almalı.

B450M anakart uyumluysa(dikenli dikensiz olarak) bulabileceğiniz en uygun ve performanslı güncel anakarttır
Arkadaşlar siz neden bu kadar saldırgan yanıtlıyorsunuz bazı intel kartlarda amd gibi dikenli olabiliyor bende i7 7.nesilide i7 m700 sanmıştım 7700 olduğunu o an fark edememişim bazen sizinde bilmediğiniz şeyler olabiliyor intel kartlarda dikenli olabiliyor zaten uyumluysa yazdım oraya sizin sandığınız gibi 2çeşit işlemci yok dikenli ve dikensiz diye kimi dikenli ancak ortası boşluk kiminde ise hem anakart hem işlemci deikensizdir bu kadar yüklenmenize gerek yoktu.siz ultra zeki arkadaşlara kusursuz bilgi sunamadığım için özür dilerim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı