i7 7700HQ Assetto Corsa %99 CPU occupancy

Kerim_Efe

Decapat
Daha fazla  
i7 7700HQ Assetto Corsa %99 CPU occupancy sorunu alıyorum ama işlemci kötü değil. CM'den dpc sunucularına girdiğimde oluyor grafikler ve csp en düşükte olmasına rağmen yine alıyorum bu sorunu. Intel sürücülerini güncellesem düzelir mi?

Son düzenleme:
RAM kaç GB? Ayrıca ayarları ne yaptın?

Csp her şey kapalı normal ayarlar orta yani csp gerektirmeyeen svlerde rahatlıkla oynayabiliyorum bu ayarlarla 8 GB 1333 MHz olduğunu düşündüm RAM var 4 GB kalıyor W11 kullanıyorum 4 GB kalanıda o kullanıyor sende ne kadar kullanıyor söylesene.

Csp her şey kapalı normal ayarlar orta yani csp gerektirmeyeen svlerde rahatlıkla oynayabiliyorum bu ayarlarla 8 GB 1333 MHz olduğunu düşündüm RAM var 4 GB kalıyor W11 kullanıyorum 4 GB kalanıda o kullanıyor sende ne kadar kullanıyor söylesene.
12 küsür gb kullanıyor her şey ultrada cspde çoğu şey ultrada. Sende kasma mı var yoksa araçlar ileri geri mi gidiyor eğer 2. ise ayarları yükseltebildiğin kadar yükseltmekten başka çaren yok işlemciye biniyor yük ekran kartın çok güçsüz.

O zaman ramden kaynaklı değil sorun işlemciye çok yük biniyor ayarları fps 30 a düşene kadar yükseltmeyi dene öyle de olmazsa ekran kartı yetersiz kalıyor ayrıca rami de tamamen kullanıyorsa fps düşüklüğüne sebep oluyordur ondan da fps düşüşü olabilir.
eyw knkm

Yeni konular

Geri
Yukarı