i7 7700HQ GTA 5 FPS düşme sorunu

SharpScorpion

Centipat
Arkadaşlar GTA 5'i Epic Games ücretsiz yaptığı gün yükledim neredeyse her şey en yüksekteydi 55 FPS'i düşmüyordu sonra 3 4 gün oyuna girmedim sonra oyuna girdim ve FPS 30lardaydı V-Sync kapalıydı sonra her şeyi en düşüğe aldım V-Sync'i açtım ancak hala 35 FPS'te geziyordu. Ne olmuş olabilir?
Bilgisyaraım HP Pavilion 15 CB008NT adlı laptopu var i7 7700HQ GTX 1050 4 GB 16 GB RAM gibi özeliklere sahip 512 GB RAM'da eklendi.

Oyunu harici yüksek performanslı Nvidia GTX grafik işlemcisiyle başlattığınızdan emin olun, bunun yanında performansın düştüğünü gözlemlediğiniz an Msi Afterburner vb gibi bir programla mümkünse SS alıp paylaşın, değerleri bir görelim. Ayrıca 512 GB RAM'i nasıl eklediniz o makineye 😄? 512 MB DDR4 bellek bile yok. Herhalde farklı bir değeri belirtmek istediniz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar GTA 5'i Epic Games ücretsiz yaptığı gün yükledim neredeyse her şey en yüksekteydi 55 FPS'i düşmüyordu sonra 3 4 gün oyuna girmedim sonra oyuna girdim ve FPS 30lardaydı V-Sync kapalıydı sonra her şeyi en düşüğe aldım V-Sync'i açtım ancak hala 35 FPS'te geziyordu. Ne olmuş olabilir?
Bilgisyaraım HP Pavilion 15 CB008NT adlı laptopu var i7 7700HQ GTX 1050 4 GB 16 GB RAM gibi özeliklere sahip 512 GB RAM'da eklendi.

Özür dilerim yanlış yazmışım 512 GB SSD eklendi birde harici ekran kartı seçili yani gtx 1050

Yeni konular

Geri
Yukarı