Çözüldü i7 7700HQ ve GTX 1050, CoD: Warzone sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Nartive

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce CoD warzone indirdim ve bugün oyuna girmek istedim fakat oyuna girdiğimde aşırı bir kasma meydana geldi. Paraşütü kestiğim yeri bile görememişim ki karakterim yere çakıldı.:) laptop'um i7 7700HQ - GTX 1050 ve 8 GB RAM'e sahip. Sizce bu şekilde problem yaşamam normal mi? Oyunun özelliklerini en düşük seviyeye getirdim fakat düzelmiyor. Ayrıca oyunun kapanması bile en az 2-3 dakika sürüyor, kapandıktan sonra ise 1-2 dakika bilgisayar kendine gelemiyor ve disk kullanımı %100 oluyor. Sizce problem nedir? Donanım mı yetersiz yoksa oyunun kendisinde genel olarak bir problem falan mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende oyunda çatışma sırasında FPS düşmesi yiyorum. Bende de 1050 var işlemcim i5 4690.Biraz araştırma yaptım ve sorunun 8 GB RAM olmasından kaynaklandığını anladım. Oyun 8 GB RAM'de inanılmaz feci şekilde drop yapıyor. 16 GB RAM'a upgrade edesim yok bu şekilde gittiği yere kadar 😀
Bende oyunda çatışma sırasında FPS düşmesi yiyorum. Bende de 1050 var işlemcim i5 4690.Biraz araştırma yaptım ve sorunun 8 GB RAM olmasından kaynaklandığını anladım. Oyun 8 GB RAM'de inanılmaz feci şekilde drop yapıyor. 16 GB RAM'a upgrade edesim yok bu şekilde gittiği yere kadar 😀

Çözüm

Hocam valla bende CS GO'ya devam. Belki daha sonra 16 yapıp SSD alırsam oynarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı