i7 7700HQ ve GTX 1050 Ti battlefront 2 kasma sorunu

Spaschy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu laptopa sahibim. Oyunlarım orijinal. Star Wars Battlefront 2 dün kasmaz iken bugün kasmaya başladı. Ayrıca Battlefield V de sistem özellikleri yeterli olmasına rağmen kasıyor. Sizce sebebi ne olabilir?

Gtx 1050.. 1050TI indirdiğin güncellemelerle her gün bitiyor dostum. Komplo teorisi olarak da görebilirsiniz siz bilirsiniz fakat 1050 ve 1050 TI artık ortalama bi oyuncu kartı olmaktan çıktı veya çıkmak üzere.

Ayarlar, GeForce Experience'nin kendi koyduğu ayarlardaydı. Ultra'ya alıp deneyeceğim, gelişmeleri tekrardan cevap olarak yazarım. Teşekkür ederim.

Denedim ve yine de kastı. Sıcaklık normal olmasına rağmen ara ara takılmalar oldu.
Gtx 1050.. 1050TI indirdiğin güncellemelerle her gün bitiyor dostum. Komplo teorisi olarak da görebilirsiniz siz bilirsiniz fakat 1050 ve 1050 TI artık ortalama bi oyuncu kartı olmaktan çıktı veya çıkmak üzere.

2018 Yazında almıştım. Bütçe olarak en uygun 1050Tİ vardı o zaman. Yapacak bir şey yok.
Hangi ayarlarda açıyorsun? Ayarları Ultra'ya alıp dene olmazsa driverları güncelle bir dene bakalım.

Low ayarlarda olay bu. Birazdab ultra'yı deneyip fotoğraf ekleyeceğim.

Dosya Ekleri

• IMG_20200328_000033.jpg
    IMG_20200328_000033.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı