Çözüldü i7 7700HQ ve GTX 1070 laptop RDR2 kasma problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cesurturk46

Hectopat
Daha fazla  
RDR2 oynarken oyunum sürekli takılıyor, sesler de takılıyor. Ara sahnelerde bile takılıyor. Genelde çatışma sırasında veya büyük bir şehre girerken aşırı derece artıyor ve iyice oynanmaz bir hal alıyor. i7-7700HQ ve 1070'e sahip bir MSI laptoptan oynuyorum. Genel bir FPS sıkıntım yok ama sürekli drop oluyor. Takip ettiğim kadarıyla bu donmalar sırasında GPU ve CPU kullanımı aşırı düşüyor. %99'dan 20'ye gibi. Ne yapabilirim bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
GPU ve ses sürücünü güncelle. GPU'yu DDU şeklinde kurmaysan DDU ile kaldır ve güncel sürücüyü sonra yükle. Güç ayarlarını maksimum peformans yap, Nvidia denetim masasındanda o şekilde ayarla.
SSD var mı son olarak? Birde AIDA ile yük altında ısı değerlerini gönderin.

SSD var ama HDD ye kurulu oyun, RAM 16 GB, oyun sırasında işlemci 90-94 derecelerde, Ekran kartı 70 civarı anakart ise 78-80 civarı oluyor. Ağır oyunlarda bu sıcaklıkları görüyorum genel olarak genelde. GPU sürücüm güncel, güç ayarlarım maksimumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı