i7 7700K Alınır mı?

Sizce Alınır mı? Alınmaz mı?

• Oy verenlerin toplamı
    94
Bence Intel'in pek umurunda değil. Asıl parayı başka yerlerden kazanıyor.
Naples serisi tutarsa o zaman Intel sıkıntıya girer. Adamların 9000$'a sattığı işlemcinin çok daha iyisini 3000$'dan daha aşağı satacaklar. Ki sunucu piyasası duygusallıkla işlemez. Fanboyluk çekmez. Hangisi F/P ise onu alır. Küçük firmalar şimdiden Ryzen'a yöneldi. Güzel bir işletim sistemi desteği yayınlanırsa, Xeon filminin sonuna geliriz. Ve bence Intel'in aklı başına ancak o zaman gelir.

Naples serisi tutarsa o zaman Intel sıkıntıya girer. Adamların 9000$'a sattığı işlemcinin çok daha iyisini 3000$'dan daha aşağı satacaklar. Ki sunucu piyasası duygusallıkla işlemez. Fanboyluk çekmez. Hangisi F/P ise onu alır. Küçük firmalar şimdiden Ryzen'a yöneldi. Güzel bir işletim sistemi desteği yayınlanırsa, Xeon filminin sonuna geliriz. Ve bence Intel'in aklı başına ancak o zaman gelir.
Haklısın, benim kastım son kullanıcı pazarı.

Alınmaz. Alp diğer 2 konudan beri alınmaz diyoruz hâlâ alınır mı diye soruyorsun. Ömrünün sonuna gelmiş bir platformu mu seçersin yoksa 2020'ye kadar destek alan bir platformy mu? 7700K'da ısınma sorunu var. Intel kendisi OC yapmadan önceki stok voltajları düşürün dedi. Şimdi hangisini seçeceksin 7700K mı, yoksa muadili Ryzen mi?
Dostum destek 2020 demişsin ama 2024 e kadar destek devam ediyor :)

Intel i7 7700K işlemci hala alınır mı?
Konu hort ama kardeşim stok fan ile sorunsuz kullanmaya devam ediyoruz. Ne ısınıyor nede başka bir sorun verdi. Canavar gibi işini yapıyor. Şuan bile 3000 - 3500 bandında satılıyor. Zamanında aldıysan şanslısın :)

Geri
Yukarı