i7 7700K - GTX 1060 sistem nasıldır?

4060 ti ekran kartı fiyatına baktım ama butcemi fazlasıyla aşar su an bulunan özelliklerde güncel oyunlari kasmadan oynatırsa sorun olmaz benim için ilerisi için 3060 ti onermislerdi ama onlarında ddr farkı var sanırım tam bilmediğim konu yani ddr değişikliğinde ramlari değiştirmem gerekir mi

RTX3060 12GB 192Bit GDDR6 mesela böyle bir ekran kartı var uyum sağlar mı başka hicbirseyi değiştirmeye gerek kalmadan

Dediğiniz gibi dusukte olsa oyunlari simdilik açıyorsa sorun değil o zaman 3060 söylediler ama şu anda imkansız maddi olarak sadece bilgim açısından sormak istedim yardımcı olduğunuz ve bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Dediğiniz gibi dusukte olsa oyunlari simdilik açıyorsa sorun değil o zaman 3060 söylediler ama şu anda imkansız maddi olarak sadece bilgim açısından sormak istedim yardımcı olduğunuz ve bilgi verdiğiniz için çok teşekkür ederim

3060'a geçerken ikinci el bir B450 anakart yanına da yine ikinci el Ryzen 5 5600 çözmeye çalışırsanız tadından yenmez.

Yok ayıp olmaz ne demek 12 000 ödedim biraz bu siteyi bilmiyordum sanirim

Bir de ekran kartı değişiminde nasıl bir kart bakmaliyim acaba sadece ekran kartı değişiminde yeterli olur mu oyun için

10500 TL verdim bu sisteme, sizi üzmek istemem fakat, pahalı geldi bana.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-04-20-15-01-57-789_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2024-04-20-15-01-57-789_com.sahibinden.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 19
10500 TL verdim bu sisteme, sizi üzmek istemem fakat, pahalı geldi bana.
Nasip buymuş diyelim üzülecek birsey yok bahsedilen rdr 2 cyberpunk gibi oyunlari ps4 te oynayabiliyorum pc yönünde oynamak istediğim birkaç oyun var umarım onlarda sorun yaratmaz

3060'a geçerken ikinci el bir B450 anakart yanına da yine ikinci el Ryzen 5 5600 çözmeye çalışırsanız tadından yenmez.
İnceleyeyim umarım maliyeti çok fazla çıkmaz 😅

Bu söylemiş olduğunuz konuda yardımcı olmanız mümkün mü buna ayrı olarak ekran kartı da gerekli mi yoksa sadece söylediğiniz parçaların değişimi yeterli mi

Nasip buymuş diyelim üzülecek birsey yok bahsedilen rdr 2 cyberpunk gibi oyunlari ps4 te oynayabiliyorum pc yönünde oynamak istediğim birkaç oyun var umarım onlarda sorun yaratmaz

İnceleyeyim umarım maliyeti çok fazla çıkmaz 😅

Bu söylemiş olduğunuz konuda yardımcı olmanız mümkün mü buna ayrı olarak ekran kartı da gerekli mi yoksa sadece söylediğiniz parçaların değişimi yeterli mi
Tekrar okuyunca çözdüm kusura bakmayın sagolun yardımınız için

Son düzenleme:
Kusura bakmayın acemilikten konuyu umarım doğru yere acmisimdir.
Yeni bir PC aldim:
ASUS Z270 F Gaming anakart.
i7 7700K 8cekirdek işlemci.
EVGA GTX 1060 6 GB ekran kartı.
Hperx 3000MHz 32 GB DDR4 RAM.
Kioxia M.2 512 GB SSD Windows 10.
FPS takıntım yok güncel oyunlari açmakta sıkıntı yaşar mıyım?

Hocam sistem fena değil oyunları açar lakin o sistemi Update edemezsiniz 1151V1 sanırım o en son güçlü işlemci var şu an takılı yani geleceğe yatırım bir sistem değil kart olarak da 1080,2060 besler.

Yeni konular

Geri
Yukarı