Satılık/Takas i7 7700K, GTX 1070 ve Tüm Sistem

Jaws6336

Kilopat
Yer
trakya
Daha fazla  
Meslek
Polis
İyi günler arkadaşlar, görevim gereği doğu iline atandım, bu yüzden şahsıma ait olan bilgisayarı laptop tarzı bir bilgisayarla takas yapmak ya da komple satmak istiyorum. Bilgisayarım:
  • i7 7700k işlemci
  • Xigmatek shogun g serisi 80 Plus Gold 750W güç kaynağı
  • MSI GeForce GTX1070 Gaming X ekran kartı
  • 1 TB Caviar Blue SATA harddisk
  • crossair 240 GB'le serisi SSD,
  • G. Skill 2X8 GB DDR4 2400 MHz RAM
  • MSI Z270 Gaming Plus anakart
  • Everest rapmage tıtan kasa ve Corsair Hydro serisi H100i sıvı soğutma
  • BenQ XL2411 144 Hz monitör ve ayrıca yanında BenQ RL2240he 1 ms monitör verilecektir.

Bütün ürünlerin faturası mevcuttur, laptop takas teklifleriniz varsa bekliyorum, komple satmak istiyorum, nakit olarak istediğim fiyat 7000 TL'dir. Kendim polis memuruyum daha öncede satış yaptım, herhangi bir korkunuz olmasın. Ayrıca yanında Razer ornata mekanik klavye, stellseries Rival 110 Gaming fare ve logitec G230 kulaklığı hediye olarak vereceğim. Bu setin toplam maliyeti bana 500 TL'den fazladır.

Son düzenleme:
İyi günler arkadaşlar, görevim gereği doğu iline atandım, bu yüzden şahsıma ait olan bilgisayarı laptop tarzı bir bilgisayarla takas yapmak ya da komple satmak istiyorum. Bilgisayarım:
  • i7 7700k işlemci
  • Xigmatek shogun g serisi 80 Plus Gold 750W güç kaynağı
  • MSI GeForce GTX1070 Gaming X ekran kartı
  • 1 TB Caviar Blue SATA harddisk
  • crossair 240 GB'le serisi SSD,
  • G. Skill 2X8 GB DDR4 2400 MHz RAM
  • MSI Z270 Gaming Plus anakart
  • Everest rapmage tıtan kasa ve Corsair Hydro serisi H100i sıvı soğutma
  • BenQ XL2411 144 Hz monitör ve ayrıca yanında BenQ RL2240he 1 ms monitör verilecektir.

Bütün ürünlerin faturası mevcuttur, laptop takas teklifleriniz varsa bekliyorum, komple satmak istiyorum, nakit olarak istediğim fiyat 8000 TL'dir. Kendim polis memuruyum daha öncede satış yaptım, herhangi bir korkunuz olmasın. Ayrıca yanında Razer ornata mekanik klavye, stellseries Rival 110 Gaming fare ve logitec G230 kulaklığı hediye olarak vereceğim. Bu setin toplam maliyeti bana 500 TL'den fazladır.
Hocam sadece BenQ XL2411'i satmayı düşünürseniz talibim mönitöre.

iletişim adresi var mıdır?

Fiyat yazdım ama kendi teklifinizde yazabilirsiniz onu demek istemiştim. Bütün olarak satacağım.
Özelden mesaj atamadım 0535 391 0416 cep numaram. Paylaşmak yasak değildir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı