i7 7700K İçin Soğutucu Önerisi

OsmanEmre02

Hectopat
i7 7700K'ya geçiş yapacağım. Birkaç sene Overclock yapmayacağım. Hyper 212 Evo almayı düşünüyorum önerileriniz var mı?
Bütçem 250 TL civarı. Araştırdığıma göre %100 yükte 73 dereceye çıkıyormuş, Hyper 212 Evo + i7 7700K kullananlar net bir bilgi verebilirler mi? Kasam Zalman Z3 Plus.
Kendi bulduğum soğutucular arasında en iyisi hangisidir?

• MSI B150 Gaming
  • i5 6402P
  • MSI GTX 960
  • Hyperx Fury 8GB
  • WD 1TB 7200
  • Hyperx Fury 120 GB
  • Zalman Z3 Plus
  • G300S
  • G430

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç sene overclock yapmayacağım demişsiniz ama istesenizde o anakartla overclock yapamazsınız.
Anakartım desteklemediği için yapmıyacağım zaten.
Hocam, bu fiyat segmentindeki soğutucularla +85 dereceyi görmeniz çokta zor değil. Delid yapılmadan içindeki diş macunu ile soğutması zor olur.
Delid garanti dışı bırakıyor bozulma riski az ama tehlikeli diye tedirgin oluyorum.
Hocam, bu fiyat segmentindeki soğutucularla +85 dereceyi görmeniz çokta zor değil. Delid yapılmadan içindeki diş macunu ile soğutması zor olur.
Bu soğutucularla kullanan birisi olsa net cevap almak istiyorum fakat bulamıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı