i7 7700K Render almak

Eren.Kurt

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar i7 7700K kullanıyorum. Henüz bir ekran kartı alamadım. Ekran kartımı alana kadar işlemcim üzerinden Render alsam olur mu?

• RAM 3000 MHz Corsair Vengeance
  • Anakart MSI Z270 TOMAHAWK
  • Soğutma Corsair H100i V2

Render icin topladiysaniz bir hata yapmissiniz. Ryzen alsaydiniz cok memnun olurdunuz, bir ekran karti da sart tabii. En dusuk GTX 1060.

Son düzenleyen: Moderatör:
Render icin topladiysaniz bir hata yapmissiniz. Ryzen alsaydiniz cok memnun olurdunuz, bir ekran karti da sart tabii. En dusuk GTX 1060.
Sistemin geneli oyun icin ama intel render de de kötü değil aradaki fark çok az ayrıca bi kere AMD toplamakla hata yaptım çok sorun yaşadım bir daha toplamam hani herkesin tuttuğu bir taraf vardır benim de intel bu arada ekran kartı olarak GTX 1070 alacağım

Sistemin geneli oyun icin ama intel render de de kötü değil aradaki fark çok az ayrıca bi kere AMD toplamakla hata yaptım çok sorun yaşadım bir daha toplamam hani herkesin tuttuğu bir taraf vardır benim de intel bu arada ekran kartı olarak GTX 1070 alacağım
Önceki AMD işlemciniz neydi?

Öncelikle hayırlı olsun. Ryzen sıfır bir mimaridir değerlendirirken önceki AMD deneyimlerini göz ardı etmeni öneririm. Soruya gelirsek grafik kartı isteyen render işlemiyse işlemci üzerindeki dahili gpu sizi mutlu etmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı