i7 7700K sistemde FPS düştü

Voras

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Arkadaşlar sistemim;

i7 7700K.
16 GB RAM.

Graphics 630 indirdim arkadaşlar 120 FPS alabiliyordum. Sonra bilgisayarımı kapatıp açtım 20 30 FPS alıyorum, neden böyle oldu yardımcı olabilecek var mı? Benim sistemimden düşük insanlar GTA 5 oynatıyor Graphics 630 ile yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyunu demeyi unutmuşum; Valorant

Arkadaşlar sistemim;

i7 7700K.
16 GB RAM.

Graphics 630 indirdim arkadaşlar 120 FPS alabiliyordum. Sonra bilgisayarımı kapatıp açtım 20 30 FPS alıyorum, neden böyle oldu yardımcı olabilecek var mı? Benim sistemimden düşük insanlar GTA 5 oynatıyor Graphics 630 ile yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyunu demeyi unutmuşum; Valorant
Format atarsan iyi olur

Bende de UHD620 vardı grafik ayarlarını aç sol altta arama yerine yazarak orada masaüstü uygulamasını seçip gözata tıkla sonra da Valorant exeyi dosya konumundan bul ve tamama bas sistemi yeniden başlat bende sorun böyle çözülmüştü bir dene.

Evet.

valorant.exe seçiyorum değil mi?

Bu arada senin sisteminden daha kötü sistemim vardı ve GTA oynayamıyordum o zamanlarda Casper Nirvana X400 8 GB i5 10210U işlemcili UHD620DAHili grafik kartı ile 800:600 çözünürlük en düşük Config'de Shadow'u bile kapatarak 40FPS alıyordum.

Sanal bellek oluştur Windows görünümünü en iyi performansa al virüs taraması yap başlangıçtaki uygulamaları devre dışı bırak sistemde sadece Intel Command Center ve oynadığın oyun açık kalsın driver güncelleme varsa güncelle çünkü ben bile 50FPS aldığımı hatırlıyorum.

Geri
Yukarı