i7 7700K ve GTX 1080 Ti Sistem Toplama

Evt sadece 8. Nesil zaten 1080ti li 8700k al bence bi de mümkünse rami 32 gb yap. Sen bilirsin.
Ucuzunu al diye bir öneri yok, kullanıcının ihtiyacı olan giriş/çıkış portları, düzgün bir overclock için güç bileşenlerinin önemi gibi ve sayamadığım birçok sebep var.
Pazardan karpuz seçmiyoruz.

MSI modelini almanızı öneririm. Daha iyi overclock performansı, Type-C portu, DP ve AC Wi-Fi artısı var.
@Pantheon hocam ne diyorsa onu yap dostum. Bence MSI Z370 PRO C. AC al derim, hem tereddütün varsa bu açıdan daha iyi olabilir senin için.

MSI Z97 Gaming 7 de Killer Network de sorunlar var. Bu modelde böyle bir sorunla karşılaşmam değil mi ?

VR destekli olması ve Wi-Fi olması bence de Asusa göre artı ama genel olarak baktığımızda sadece Gen. 8 ile kullanılıyo olması, ömrü hakkında tereddüte düşürüyor ya Gen 9 bi anda çöp ederse geçmiş işlemcileri ?

Anakart ve işlemci de değişikliğe karar verdim. Geleceğe yönelik olması açısından
ASUS PrimeX299 ve I7 7800X

MSI GAMING Pro C. AC alacaktım, inceleyici yorumlarını okudum sınıfının en yavaşıymış. Bende şu anda MSI Z97 var ve Killer Network sorunu kronikmiş bu anakartlarda. 2. bir MSI darbesi yemek istemiyorum. Fikirleriniz nedir ?

@Asım Demir özellikle sizin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı