I7 7700K ve GTX 1080 Ti Sistem Toplama

warrior_000

Hectopat
Daha fazla  
Yeni PC topladım almayı düşünüyorum ama öyle çok bi bilgim yok orta derece. Yani bu alacağım sistemde darboğaz olur mu? Bunlar hakkında bilgi verseniz çok memnun olurum. Özellikle de anakart ve harddisk hakkında bilgim yok. Ayrıca monitör olarak ne almalıyım? Göz yormayan ama GTX 1080 Ti'yi performasında çalıştıracak.
Sistem Özellikleri Şunlar;

Sizce bu fiyata bunlar uygun mu? Bu PC olursa bir daha da başka PC almam herhalde :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni PC topladım almayı düşünüyorum ama öyle çok bi bilgim yok orta derece. Yani bu alacağım sistemde darboğaz olur mu? Bunlar hakkında bilgi verseniz çok memnun olurum. Özellikle de anakart ve harddisk hakkında bilgim yok. Ayrıca monitör olarak ne almalıyım? Göz yormayan ama GTX 1080 Ti'yi performasında çalıştıracak.
Sistem Özellikleri Şunlar;

Sizce bu fiyata bunlar uygun mu? Bu PC olursa bir daha da başka PC almam herhalde :)
7700K alma kesinlikle. Her benchmarkta (Hem oyun hem render) i5 8600K 300-400 TL daha ucuza 7700K'yı yerle bir ediyor. Önerim 8600K olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı