i7-8550U Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
YouTube'da bulunan Cyberpunk testlerine bakılırsa i5 8250U ve MX150 şu anda 20FPS civarı değerler veriyor 720P Low ayarlarda. Bence i7 8550U ve MX150 oyun düzgün bir şekilde optimize edilirse 30-35 FPS civarında değerler sunabilir kanımca.
Yine çok keyifli bir oyun deneyimi sunacağını düşünmüyorum.

İşlemciniz o kırpılmış, maymun edilmiş İ7'lerden. U serisi olduğu için oyun değil hafif edit ve ofis işleri için tasarlanmış bir işlemci. Maalesef oynayamazsınız CP 2077. Ancak GeForce NOW ile oynayabilirsiniz eğer satın aldıysanız.

Yine çok keyifli bir oyun deneyimi sunacağını düşünmüyorum.

30-35 FPS evet pek keyifli bir oyun deneyimi sunmaz size katılıyorum. Ama oyunu gamepad ile oynarsa klavye ve fareye oranla düşük FPS'yi daha az hissedebilir diye düşünüyorum. En azından ben 1050 Ti kartım ile öyle yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
30-35 FPS evet pek keyifli bir oyun deneyimi sunmaz size katılıyorum. Ama belki oyunu gamepad ile oynarsa klavye ve fareye oranla düşük FPS'yi daha az hissedebilir diye düşünüyorum. En azından ben 1050 Ti kartım ile öyle yapmayı düşünüyorum.

Siz bilirsiniz. 1050 Ti güncellemeden sonra daha rahat oynatır gibi.

Keşke kaldırsaydı, en azından düşük ayarlarda bile oynayma hayali vardı. Can you run it sitesinden baktığımda sadece ekran kartım 1 gb eksik kalıyor istenilen sistem gereksinimlerinde.

Keşke kaldırsaydı, en azından düşük ayarlarda bile oynayma hayali vardı. Can you run it sitesinden baktığımda sadece ekran kartım 1 GB eksik kalıyor istenilen sistem gereksinimlerinde.

Ekran kartında GB kadar önemli olan MHz değerleridir.
Ayrıca MX serisi ekran kartlarının GB'ları ne kadar yüksek olursa olsun oyun için tasarlanmamışlardır.
Az önce GTX 1650 Mobile ekran kartıyla orta ayarlarda 30 FPS alanı gördüm.
Maalesef, sizin kartınız bu oyuna göre çok düşük kalıyor.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Peki bu oyun için gerekli sisteme sahip bir bilgisayar toplasam hangi parçaları almam gerekli?

Korsana destek vermiyorum ama bu çok mantıklıymış. 🤣
Attığım mesaj yüzünden ceza yedim. :) Korsana destek vermekten. Ben korsana destek vermiyorum. Red CD Project oyuna kopya koruması koymadı. Sebebi ise parası olan veya olmayan herkesin oynayabilmesi için. Yani kısacası bu oyunu oynamak için öde veya ödeme. İkisi de legal. Bu yüzden öyle bir öneri yapmıştım ama...

Not: Oyunu Steam'den satın almış biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı