i7-8550U Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

RazQr94TR

Kilopat
Yer
KKTC
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler hepinize arkadaşlar,
Sistem özelliklerim:
Intel Core i7-8550U 1.8 GHz Turbo 4.0 GHz.
12 GB RAM.
NVIDIA GeForce MX150 (2 GB)
Fakat aşağıda paylaştığım ekran görüntülerinde ekran kartı hafızası farklı gözüküyor, hangisi geçerli bilgim yok. Bu sistem özellikleriyle cyberpun 2077 oynayabilir miyim? Yüksek grafikler tercihim değil, orta veya düşük grafiklerde bile oynatması kafidir benim için. Ucuz bir oyun olsa satın alıp deneme yanılma yoluya kaldırıp kaldırmayacağına bakacağım fakat oyun Steam'de 250 ₺. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

ekran.png

ekran2.png

sistem.png

Sistem özelliklerim:
12 GB RAM.
Fakat aşağıda paylaştığım ekran görüntülerinde ekran kartı hafızası farklı gözüküyor, hangisi geçerli bilgim yok. Bu sistem özellikleriyle cyberpun 2077 oynayabilir miyim? Yüksek grafikler tercihim değil, orta veya düşük grafiklerde bile oynatması kafidir benim için. Ucuz bir oyun olsa satın alıp deneme yanılma yoluya kaldırıp kaldırmayacağına bakacağım fakat oyun Steam'de 250 ₺. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 773546

Eki Görüntüle 773547

Eki Görüntüle 773548

Hayır kaldırmaz.

Şu an için bu sistemle oyunu oynamanız mümkün değil. Ancak testlere baktığımda 720P Low'da 20FPS civarı bir değer sunuyor şu an ekran kartınız. Buna dayanarak gelecek optimizasyon güncellemeri ile beraber oyun tamamen oturursa 720P Low ayarlarda 30-35 FPS civarında oyunu oynayabileceğiniz düşünüyorum. Biraz bekleyip gelecek güncellemelerin sonuçlarına göre oyunu ona göre almanızı öneririm. Söylediklerim tamamen varsayım.

Sistem özelliklerim:
12 GB RAM.

Eki Görüntüle 773546

Eki Görüntüle 773547

Eki Görüntüle 773548

Maalesef, kaldırmaz.
Ekran kartınız ve işlemciniz bu oyun için fazlasıyla yetersiz gelecektir.

Şu an için bu sistemle oyunu oynamanız mümkün değil. Ancak testlere baktığımda 720P Low'da 20FPS civarı bir değer sunuyor şu an ekran kartınız. Buna dayanarak gelecek optimizasyon güncellemeri ile beraber oyun tamamen oturursa 720P Low ayarlarda 30-35 FPS civarında oyunu oynayabileceğiniz düşünüyorum.

Hocam U serisi işlemciler oyuna pek elverişli olmaz keza ekran kartınızda yeterli durmuyor.

Hocam u serisi işlemciler oyuna pek elverişli olmaz keza ekran kartınızda yeterli durmuyor.

YouTube'da bulunan Cyberpunk testlerine bakılırsa i5 8250U ve MX150 şu anda 20FPS civarı değerler veriyor 720P Low ayarlarda. Bence i7 8550U ve MX150 oyun düzgün bir şekilde optimize edilirse 30-35 FPS civarında değerler sunabilir kanımca.

Sistem özelliklerim:
12 GB RAM.

Eki Görüntüle 773546

Eki Görüntüle 773547

Eki Görüntüle 773548

Maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı