i7-8565U bilgisayar ne kadar eder?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
SSD veya HDD modeli
NVMe Samsung SSD 970 EVO 250 GB
Merhaba. Bilgisayarımın markası ASUS. ETS 2 Gibi oyunlar da kastığı için satmayı düşünüyorum. İnternete koydum da, fiyatını bilmiyorum maalesef. Bataryası da yok. Batarya alıp öyle satabilirim de, bataryayı nasıl bulabileceğimi de bilmiyorum.

İşlemci: i7-8565U
Ekran Kartı: GTX 1050 ve Intel UHD Graphics 620
RAM: Samsung 8 GB 2400 MHz DDR4 (İyi bir fiyata verilecekse 16 GB'da yapabilirim.)
Depolama: Samsung 250 GB NVMe M.2 SSD (ayrıyeten boş SATA Yuvası da var. Elimde kullanmadığım 500 GB HDD'de var. İyi bir fiyata verilecekse HDD ile birlikte verebilirim.)
Ekran: 1920x1080 17.3 İnç
Hoparlör: Harman / Kardon

Bir de az fiyat yazanlar oluyor. Aynı özellikte farklı bilgisayarların fiyatlarına bakarlarsa sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarımın markası ASUS. ETS 2 gibi oyunlar da kastığı için satmayı düşünüyorum. İnternete koydum da, fiyatını bilmiyorum maalesef. Bataryası da yok. Batarya alıp öyle satabilirim de, bataryayı nasıl bulabileceğimi de bilmiyorum.

İşlemci: i7-8565u
Ekran kartı: GTX 1050 ve Intel UHD Graphics 620.
RAM: Samsung 8 GB 2400 MHz DDR4 (iyi bir fiyata verilecekse 16 GB'da yapabilirim.)
Depolama: Samsung 250 GB NVMe M.2 SSD (ayrıyeten boş SATA yuvası da var. Elimde kullanmadığım 500 GB HDD'de var. İyi bir fiyata verilecekse HDD ile birlikte verebilirim.)
Ekran: 1920x1080 17.3 inç.
Hoparlör: Harman / kardon.

Bir de az fiyat yazanlar oluyor. Aynı özellikte farklı bilgisayarların fiyatlarına bakarlarsa sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam kaç yıllık? Bir de bir 10bin eder.

Geri
Yukarı