i7 8565u ve GTX 1650 laptop alınır mı?

e300

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dizüstü bir PC alacağım ama sizce alınır mı? Karar veremedim bilgisayar ikinci el.
Marka: MSI.
İşlemci: i7 8565u.
RAM: 16 GB.
Depolama: 1 TB SSD.
Ekran kartı: NVIDIA GTX1650.
Kozmetik durum: Fan temizliği için sökülmüş arkadaşımdaki 1 vida eksik harici yıpranması yok yurt dışı cihazı kutu fatura yok şarj aleti var.

Oynayacağım oyunlar: Valorant, CS, GTA 5, ETS 2, FiveM.
Sizce bu PC bana yeterli mi fiyat piyasa ortalamasında ne dersiniz?

Intel işlemcilerde U serisi ofis işlemci serisi diye biliyorum. İşlemci yeterli olur mu pek bir şey söyleyemiyorum. Daha bilgili arkadaşlarda yorum yaparsa iyi olur.
aynen öyle yurtdışı cihaz olduğu için tr’de dengini bulamadım ama oyunlarda sıkıntı olur mu bilmiyorum bakmaya gittiğimde zaten eğer yüklüyse oyun testi klavye şaej flasn denerim aç kapa yaparım bakalım bir bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim öğrenciyim bende sıkıntı çıkarsın istemiyorum

Arkadaşınıza söyleyin bir iki oyun indirsin yoksa. 5 10dk oynayın sıcaklıkları kontrol edin. Ek olarak Valorant ve CS işlemci ağırlıklı oyunlar biraz sorun yaşatabilir gibi geldi.

Bu laptop galiba. Söylediğin oyunları oynatır ama işlemci neden U serisi tercih edilmiş anlamadım.
aynen sahibi yurtdışından aldığını söyledi sıfır fiyatını görebiliyor musunuz veya biliyor musunuz acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı