i7 860 Sistem alınır mı?

Semih.h

Femtopat
Daha fazla  
Bütçemi göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız sevinirim.
Bütçem kısıtlı bir kasa buldum kasanın dışı olsun içi çok güzel ve kasanın içi çok temiz ve düzenli.
Özellikleri.
İşlemci i7 860.
Ekran kartı AMD 6850 1GB 256bit.
RAM 6 GB.
HDD 500GB.

Satıcı GTA 5 ve Valorant gibi oyunları rahatlıkla oynatıyor. Eğer yakınsan gelip test edebilirsin dedi.
Ben GTA 5 ve PUBG Mobile oynarım. Kasayı alınca ve kasanın fiyatı 1400TL ve dediğim 2 oyunu sorunsuz oynatır mı?
Bazıları i7 860 çok eski, çok kötü, yok şöyle, yok böyle çok kötülemiş ama hem benim bütçeme bakarsak, hem de bu oyunlar için neyi varki zaten ekran kartıda araştırdığıma göre gayet güçlü, işlemci bozulmadığı sürece zaten işlemcilerde öyle kolay bozulan parça değil ne sorun yaşıyacağım ki?
Alayım mi bana bir yardımcı olur musunuz, fikirlerinizi söyler misiniz bu kasa ve fiyatı hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir hocam?
max 1500tl
Dostum 2. el satışta kimse kendi yoğurduna ekşi demez zaten. Ben satıyor olsam; ben de her oyuna çalıştırır, açar vs. derim.

Açmaya açar ama o sistemle oyun oynamak işkenceden farksız olur.

Bütçeni biraz yükseltip APU sistem almanı öneririm.
haklısın ama satıcı kendin deneyebilirsin dedi birde bütçem az olduğu için daha yüksek sistemlere çıkamıyorum işlemci eski ama ghz hızıda yüksekya benim işimi görmezmi

Hocam siz bilirsiniz. Eğer satıcıya güveniyorsanız alabilirsiniz
Hocam siz bilirsiniz. Eğer satıcıya güveniyorsanız alabilirsiniz.
teşekkür ederim yorumlarınız için
GTA 5 oynatmıyabilir PUBG Mobile zaten oynarsınız GTA 5 zorlar bence işlemci eski.
Fakat her türlü 40 üstü alırsınız Low ayarlar muhtemelen açar.
kral yeni bi kasa buldum nasıl diğerine göre ve fiyatına göre
Arkadaşlar normalde i7 860 8 GB RAM AMD 6850 1GB 256bitli sistem alacaktım 1400TL'ye alınır mı diye de konu açmıştım.
Şimdide bir kasa buldum. Tanıdığım bir abi satıyor. Normalde 3bin TL diyordu ama 1200TL'ye anlaştık ama kendi kasamı da vereceğim.

Şöyle söyleyim kısacası.
Intel Core Quad Q8300 işlemci.
GT 420 2 GB 128bit ekran kartı.
4 GB RAM DDR3.
120GB SSD.
Bu kasamı + 1200TL verip.
AMD FX 8350 işlemci.
16 GB soğutuculu RAM.
RX 460 2 GB ekran kartı.
Termaltake 500W Power.
250GB HDD.

Kasanın dışı da camlı RGB'li̇ gayet kaliteli.
Nakit olarak 1400TL'ye i7'li̇ sistemi almak yerine kendi kasamı da ve 1200TL'yi̇ verip bu kasayı almak çok mantıklı değil mi arkadaşlar?
GTA 5 ve PUBG Mobile oynayacağım bu arada.
Dostum 2. el satışta kimse kendi yoğurduna ekşi demez zaten. Ben satıyor olsam; ben de her oyuna çalıştırır, açar vs. derim.

Açmaya açar ama o sistemle oyun oynamak işkenceden farksız olur.

Bütçeni biraz yükseltip APU sistem almanı öneririm.
kral yeni bi sistem buldumda fiyatına ve diğerine göre nasıl
Arkadaşlar normalde i7 860 8 GB RAM AMD 6850 1GB 256bitli sistem alacaktım 1400TL'ye alınır mı diye de konu açmıştım.
Şimdide bir kasa buldum. Tanıdığım bir abi satıyor. Normalde 3bin TL diyordu ama 1200TL'ye anlaştık ama kendi kasamı da vereceğim.

Şöyle söyleyim kısacası.
4 GB RAM DDR3.
120GB SSD.
AMD FX 8350 işlemci.
16 GB soğutuculu RAM.
RX 460 2 GB ekran kartı.
Termaltake 500W Power.
250GB HDD.

Nakit olarak 1400TL'ye i7'li̇ sistemi almak yerine kendi kasamı da ve 1200TL'yi̇ verip bu kasayı almak çok mantıklı değil mi arkadaşlar?
Bütçeniz nedir hocam?
kral yeni bi sistem buldumda diğerine göre ve fiyatına göre nasıl

Şöyle söyleyim kısacası.
4 GB RAM DDR3.
120GB SSD.
AMD FX 8350 işlemci.
16 GB soğutuculu RAM.
RX 460 2 GB ekran kartı.
Termaltake 500W Power.
250GB HDD.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı