i7 860 sisteme ekran kartı önerisi

1060 ya da 570 alabilirsin. Sanıldığı gibi 1030 sonrası dar boğaz yapmaz. Sonuçta ilk nesilde olsa i7, i7'dir. G4560'la 1050 Ti kullanılıyorsa i7 860 önerdiklerimi hayli hayli kaldırır. Altta bu işlemciye 1060 alanlar olmuş demek ki sıkıntı yok.

K1ller_raptr's Completed Build - Core i7-860 2.8GHz Quad-Core, GeForce GTX 1060 6GB 6GB, Commander MS/I Snow Edition (White/Black) ATX Mid Tower - PCPartPicker

Fenderkid82's Completed Build - Core i7-860 2.8GHz Quad-Core, GeForce GTX 1060 6GB 6GB Mini, Gamma Classic (Black) ATX Mid Tower - PCPartPicker
Hangi çözünürlükte oynuyorlar? 2K ya da 4K ise yeterli. Fakat İ7, İ7'dir diye daha iyi demek saçmalıktır. O zaman Turbox'da iyidir. Tabii ki değil de, söylediğine göre.

Söylediğin bilgisayarların işlemci hariç her şeyi kötü oluyor. Bazen işlemcisi de dizüstü işlemci olduğundan işlemcide kötü oluyor. Bunda durum farklı işlemci eski ama zamanın iyisi olduğundan bence çöp muamelesini hak etmiyor. Eğer bu işlemciye 1030 veya alt seviye kart alınırsa işte o zaman sistemin söylediğin markalardan farkı kalmaz.

Söylediğin bilgisayarların işlemci hariç her şeyi kötü oluyor. Bazen işlemcisi de dizüstü işlemci olduğundan işlemcide kötü oluyor. Bunda durum farklı işlemci eski ama zamanın iyisi olduğundan bence çöp muamelesini hak etmiyor. Eğer bu işlemciye 1030 veya alt seviye kart alınırsa işte o zaman sistemin söylediğin markalardan farkı kalmaz.
Neyi alırsam rahat ederim oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanın en iyi işlemcisi olduğu doğru. Fakat artık ne takacaksınız ki buna? GT1030'dan altı takılırsa zaten fark kalmayacak. GT1030, GTX1050, RX460 gibi kartlar dışında ne takacak? Zamanın en iyi işlemcisi diye şimdinin iyi işlemcisi değil. Dedikleriniz doğru fakat GT1030 takarsan şundan farkı kalmaz deme, çünkü GT1030 kötü kart değil f/p ürünü. Bu arada bütçesini belirtmediği için ucuz bir şey önerdim. Belirtse 700TL,500 TL gibi.

Zamanın en iyi işlemcisi olduğu doğru. Fakat artık ne takacaksınız ki buna? GT1030'dan altı takılırsa zaten fark kalmayacak. GT1030, GTX1050, RX460 gibi kartlar dışında ne takacak? Zamanın en iyi işlemcisi diye şimdinin iyi işlemcisi değil. Dedikleriniz doğru fakat GT1030 takarsan şundan farkı kalmaz deme, çünkü GT1030 kötü kart değil f/p ürünü. Bu arada bütçesini belirtmediği için ucuz bir şey önerdim. Belirtse 700TL,500 TL gibi.
Dediğim gibi bütçe önemi yok. Sadece olabilecek en sağlamları neler olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üstte paylaştım zaten bu işlemciyi 1060 ile kullanmışlar 1060 al diyorum halen 1030 diyorsun. Paylaştığım linklere baksan çözünürlüğün 1080P olduğunu görürdün. Ben daha fazla tartışmayacağım seninle.

Konu sahibi @Theseska20 bütçen ve PSU yeterliyse 1060 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı