650 TL i7 860 Sisteme Ekran Kartı Önerisi

Yiğit Efe İDEM

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben siteye yeni üyeyim ve pc'me yeni bir ekran kartı almak istiyorum ancak seçemiyorum hangisi iyidir diye. Seçim konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçem maximum 650TL. Alacağım ekran kartı ile GTA 5, Far Cry 4, Far Cry Primal gibi oyunları rahat oynayabilmek istiyorum.

Sistemim: (PC nin özelliklerindeve AIDA64 programında ne yazıyorsa yazdım eksik varsa lütfen uyarın.)

İşlitem Sİstemi: Microsoft Windows 7 Ultimate
İşlemci: Intel(R) Core (TM) i7 CPU 860 @ 2,80GHz 2.79GHz
Yüklü Bellek (RAM): 8 Gb
Sistem Türü: 64 bit İşletim Sistemi
Anakart Adı: Gigabyte GA-P55-US3L v1.0 (4 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Görüntü Bağdaştırıcısı: ATI Radeon HD 3600 series (512Mb)
Hard Disk: 1 Tb HDD
Monitör: Philips ? (modelini bilmiyorum ama 1920x1080 p gösterebiliyor)
Güç kaynağı:

güç kaynağı: kaç watt bilmeiyorum ama kasanınarkasında şöyle bişi var;

İki sorum daha var;
1-Ben GTX 950 düşünmüştüm GTA 5 performansını da izledim Teknopat'ın youtube kanalında ve çok beğendim ama aklıma takıldı ben bu ekran kartını alırsam sistemime uyar mı tam performans alabilir miyim?
2-Bir de bendeki ATI yi bağlayabilir miyim yeni alacağıma ya da nası bağlarım, ne gerekir ?

Dosya Ekleri

• 20160629_155256.jpg
    20160629_155256.jpg
    73,1 KB · Görüntüleme: 95
Teşekkürler

Peki bir şey soracağım ben GTX950 alsam yine de taksam kasar mı ya da hangi çözünürlükte kasmaz?
(ben ilerde sistemi yenileyeblirim ekran kartı ileriye dönük olsun biraz diye de düşünüyorum ki aralarında çok büyük bi fiyat farkı yok)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı