i7 860 ve 750 Ti sisteme yükseltme

1080p'de sadece. Hem daha önü açık AM4 soketinin. Ryzen 3 serisi gelicek. Muhtemelen 1080p'de Intel'i yakalayacaklardır.
Mantıklı ve iyi olan Ryzen.
Bu atada i3 8100 ve Ryzen 3 2200G arasında 200 TL fark var R3 2200G daha ucuz. O yönden bakmak lazım.

366843

İşlemci ve anakart + RAMi 500'e falan satıp yeni bir PSU ile sistemi al. benim önerdiğim şekilde sistemin önü daha açık olur.

İşlemci ve anakart + RAMi 500'e falan satıp yeni bir PSU ile sistemi al. benim önerdiğim şekilde sistemin önü daha açık olur.

Anakart kısmında mı sizin önerdiğiniz şekil? Anakartı ASUS tercih etmek istiyorum, bir nedeni yok açıkçası sevdiğimden sadece.

PSU şu anlık yeterli mi, sonradan eklesem olur mu?

Sırf Asus istiyorsun diye sistemin önünü mü kısacaksın? A320 en giriş seviyesi anakart. OC yapılmıyor.
PSU'nun yeterli olacağını düşünmüyorum.

Sırf Asus istiyorsun diye sistemin önünü mü kısacaksın? A320 en giriş seviyesi anakart. OC yapılmıyor.
PSU'nun yeterli olacağını düşünmüyorum.

Eski Xeon sistemler hala güçlü olduğundan ve eski olduğu için ucuz olduğundan öneriliyorlar. Önerir misiniz siz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı