i7-860 ve GT 740 sisteme hangi macOS sürümü kurulur?

KyryloDN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Україна
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Extensa EX215-54 || Intel Core i5-1135G7 2.40GHz || Intel iRIS Xe Graphics || 16GB DDR4 3200 MHz || OS: Windows 10 Home
Sistemimde i7 860 ve GT 740 var. Hackintosh kurmak istiyorum. Hangi sürümü kurabilirim? Kurulum sürecinde yardımcı olacak varsa çok sevinirim.

Yiğit Gençer hocamın hazırladığı imaj zaten kategorinin başında sabitlenmiş durumda.
balenaEtcher yazılımı ile bunu USB belleğine yazdırmalısın. En az 32GB bellek öneriyorum.
Ek olarak diskinin kuracağın kısmını Paragon Disk Manager ile Apple HFS olarak formatlamalısın.

Yiğit Gençer hocamın hazırladığı imaj zaten kategorinin başında sabitlenmiş durumda.
balenaEtcher yazılımı ile bunu USB belleğine yazdırmalısın. En az 32 GB bellek öneriyorum.
Ek olarak diskinin kuracağın kısmını Paragon Disk Manager ile Apple HFS olarak formatlamalısın.

Tamamdır eğer bir sorun olursa buraya yazabilir miyim?
Bir de sistemim UEFI değil sıkıntı çıkarır mı? @405668

Yeni konu açın lütfen.
Ek olarak @tristessehivernale hocam kadar bilgili değilim, eski bir tarihte açtığın konuyu gördüm ve orada size High Sierra kurmanız gerektiği önerilmiş. Benim bildiğim Big Sur bile destekliyor kartınız. Sadece başlatmak için farklı bir kod gerekiyor. "wegnoegpu" kodu.
Bence direkt High Sierra deneyin. Big Sur kurulum konusunda sisteminizde UEFI devrede olduğundan emin olun denilmiş, muhtemelen UEFI olmadığı için sıkıntı çıkaracak.

Geri
Yukarı