i7-870 sisteme ekran kartı önerisi

Emreghn

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim PCI-Express 2.0 DDR3 destekliyor. 460W güç kaynağım var ve 4 GB ekran kartı almak istiyorum.
Bu değerler üstü bir ekran kartı almamın ne gibi bir sıkıntısı olur? Sade fiyat bakımından mı bir kayıbım olur?
Mesela DDR4 PCI-Express 3.0 gibi. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

130933740_3485284984851993_3247835416598483462_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı işlemci var GTX 750 Ti bakıyorum şu anda birazcık bütçe olarak düşünmek lazım 1050 Ti'de takabilirsin güzel olur hem güç tüketimi az ASUS Expedition 1050 Ti gayet uygun bir kart bu konuda bende kendime bakıyorum :)

Bu konuda anladıma göre PCI-Express 2.0 DDR3 olması şart değil daha üstüde olabilir. Bir sıkıntı yaratmaz sade fiyat farkı olur doğru mudur? Teşekkürler

Bu konuda anladıma göre PCI-Express 2.0 DDR3 olması şart değil daha üstüde olabilir. Bir sıkıntı yaratmaz sade fiyat farkı olur doğru mudur? Teşekkürler.

Evet senin veri yolun PCI-Express 2.0 ise ve sen PCI-Express 3.0 bir kart alırsan senin veri yolunun desteklediği hızda çalışacaktır kart. O konuda sorun yaşamazsın alabilirsin. Tabii daha bilgili forum arkadaşlarımız noktayı koyabilirler. Saygılar.

Evet senin veri yolun PCI-Express 2.0 ise ve sen PCI-Express 3.0 bir kart alırsan senin veri yolunun desteklediği hızda çalışacaktır kart. O konuda sorun yaşamazsın alabilirsin. Tabii daha bilgili forum arkadaşlarımız noktayı koyabilirler. Saygılar.
Bir de kartlarda boyut ve fan sayısı var kasaya sıgabilecek mi onun ölçüleri ne olmalı. Sistemin resmi var yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı